رکورد جالب دروازه بان امپولی در سری آ

دروازه بان پا به سن گذاشته تیم فوتبال امپولی مسن‌ترین بازیکنی است که اولین بازی خود را در سری آ تجربه کرده است.به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ،مائوریتزیو پوگلیسی دروازه بان امپولی در بازی دیروز مقابل تورینو در 39 سالگی نخستین بازی خود را در سری آ انجام داد و مسن ترین بازیکنی شد که اولین بازی خود را در این رقابت ها تجربه می کند.

پوگلیسی در حالی که از سال 2014 به عضویت تیم امپولی درآمده است در این مدت هرگز در رقابت های سری آ به میدان نرفته بود تا این که روز گذشته در آخرین مسابقه تیمش در فصل 2016-2015  مقابل تورینو به میدان رفت و در پیروزی 2-1 تیمش سهیم شد.

اکنون پوگلیسی، که در ماه دسامبر 40 ساله می شود، مسن ترین بازیکنی است که اولین بازی خود را در سری آ انجام داده است .او از این نظر رکورد امیلکار باربوی دروازه بان تیم لاتزیو را که سال 1931 در 38 سالگی برای اولین بار در سری آ به میدان رفته بود،شکست.

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب