حضور شش کشور در ایران با هدف گسترش روابط در حوضه نانو فناوری

دبیر ستاد وی‍ژه توسعه فناوری نانو از برگزاری نشست نانونماد با شش کشور خبر داد و گفت: در این نشست برنامه داریم تا المپیاد دانشجویی را بین المللی کنیم و محصولات با قابلیت دریافت نانونماد را تعیین کنیم.

سعید سرکار دبیر ستاد وی‍ژه توسعه فناوری نانو در گفت و گو با خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین  گروه علمی پزشکی گفت: هفته آینده را هفته توسعه روابط بین الملل خواند و گفت: نشست شش کشور با محوریت ترویج و آموزش فناوری نانو در مقطع دبیرستان و دانش آموزی، با تقلید از الگوی کشور ما برگزار می شود.

وی ادامه داد:تمام  فعالیت های ستاد توسعه فناوری نانو، پیوست اقتصادی دارد.به گونه ای که تعاملات بین المللی در حوزه ترویج باهدف فروش دستگاه ها و تجهیزات آزمایشگاهی ساخت کشور صورت می گیرد.

سرکار از بین المللی شدن المپیاد دانشجویی فناوری نانو در جریان این نشست خبر داد و عنوان کرد: برنامه داریم دبیرخانه ی این المپیاد را نیز در تهران قرار دهیم.این نشست با حضور کشورهای تایوان، تایلند ،مالزی، سنگاپور، روسیه و قزاقستان برگزار می شود.

دبیر ستاد وی‍ژه توسعه فناوری نانو تصریح کرد: با همین شش کشور نشست نانونماد را نیز برگزار می کنیم تا محصولات با قابلیت دریافت نانو نماد مشخص شوند؛ به عبارت دیگر ارتباط و کنسرسیوم در حال شکل گیری است.

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب