حضور شش کشور در ایران با هدف گسترش روابط در حوضه نانو فناوری

دبیر ستاد وی‍ژه توسعه فناوری نانو از برگزاری نشست نانونماد با شش کشور خبر داد و گفت: در این نشست برنامه داریم تا المپیاد دانشجویی را بین المللی کنیم و محصولات با قابلیت دریافت نانونماد را تعیین کنیم.

حضور شش کشور در ایران با هدف گسترش روابط در حوضه نانو فناوری

سعید سرکار دبیر ستاد وی‍ژه توسعه فناوری نانو در گفت و گو با خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین  گروه علمی پزشکی گفت: هفته آینده را هفته توسعه روابط بین الملل خواند و گفت: نشست شش کشور با محوریت ترویج و آموزش فناوری نانو در مقطع دبیرستان و دانش آموزی، با تقلید از الگوی کشور ما برگزار می شود.

وی ادامه داد:تمام  فعالیت های ستاد توسعه فناوری نانو، پیوست اقتصادی دارد.به گونه ای که تعاملات بین المللی در حوزه ترویج باهدف فروش دستگاه ها و تجهیزات آزمایشگاهی ساخت کشور صورت می گیرد.

سرکار از بین المللی شدن المپیاد دانشجویی فناوری نانو در جریان این نشست خبر داد و عنوان کرد: برنامه داریم دبیرخانه ی این المپیاد را نیز در تهران قرار دهیم.این نشست با حضور کشورهای تایوان، تایلند ،مالزی، سنگاپور، روسیه و قزاقستان برگزار می شود.

دبیر ستاد وی‍ژه توسعه فناوری نانو تصریح کرد: با همین شش کشور نشست نانونماد را نیز برگزار می کنیم تا محصولات با قابلیت دریافت نانو نماد مشخص شوند؛ به عبارت دیگر ارتباط و کنسرسیوم در حال شکل گیری است.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب