ارائه رایگان دوره پیش دبستانی در برخی مناطق

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش از تصویب ردیف اعتباری ویژه توسعه کمی و کیفی دوره پیش دبستانی در بودجه سال 95 در مجلس شورای اسلامی خبر داد.

ارائه رایگان دوره پیش دبستانی در برخی مناطق

محمد دیمه‌ور در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا با بیان اینکه دوره پیش دبستانی صاحب یک ردیف اعتباری مصوب در بودجه 95 شده است اظهار کرد: منتظر هستیم تا بودجه در شورای نگهبان نیز به تصویب برسد و به دولت ابلاغ شود.

وی ادامه داد: با تصویب این مصوبه می‌توانیم در سال تحصیلی آینده با ظرفیت خوبی که این بودجه در اختیار ما قرار می‌دهد دوره یکساله پیش دبستانی رایگان را در مناطق محروم، مرزی و بویژه دو زبانه ارائه کنیم.

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه اعتبار مصوب 50 میلیارد تومان است، گفت: گام اول برای تحقق عدالت آموزشی توسعه دوره پیش دبستانی است و شوق به تحصیل در دوره پیش دبستانی نهادینه می‌شود.

دیمه‌ور افزود: در دولت یازدهم نرخ پوشش پیش دبستانی از 38.2 به 53.6 درصد رسیده که سهم رشد این درصد در مناطق روستایی به مراتب بیشتر از مناطق شهری بوده است

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب