آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون کاردانی فنی و حرفه‌ای 95

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اتمام مهلت ثبت‌نام در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی در روز چهارشنبه 29 اردیبهشت ماه خبر داد.

آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون کاردانی فنی و حرفه‌ای 95

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی ایسنا، با بیان این که ثبت‌نام در آزمون مذکور از روز چهارشنبه 22 اردیبهشت ماه آغاز شده افزود: تا ساعت 8 صبح امروز 47 هزار و 902 داوطلب در این آزمون ثبت نام نموده‌اند.

وی افزود: با توجه به اینکه مهلت ثبت‌نام ساعت 24 چهارشنبه به پایان می‌رسد به کلیه‌ی متقاضیان توصیه می‌شود در مهلت باقیمانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه در مورد ظرفیت پذیرش این آزمون نیز توضیح داد: ظرفیت پذیرش در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی 279 هزار و 411 نفر است که از این تعداد 177 هزار و 382 ظرفیت مربوط به کد رشته محل‌های 11 رشته امتحانی با آزمون و 102 هزار و 29 ظرفیت مربوط به کد رشته محل‌های 31 رشته امتحانی که پذیرش در آنها بر اساس سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد، است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب