شیک‌ترین مد 2016 به مواد غذایی هم رسید

مد دنیای مدرن به صنعت مواد غذایی نیز رسید و سبب محبوب شدن پیتزا، چیپس و پنیر پیتزای رنگین کمانی میان افراد و تولیدکنندگان شد.

شیک‌ترین مد 2016 به مواد غذایی هم رسیدبه گزارش خبرنگار کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران؛ این پیتزای پپرونی را صنعت مواد غذایی «بایت ایت» تولید کرده است. به محض اینکه این پیتزا از فر درآورده شد، بر سطح آن پنیر پیتزای موزارلا ریخته شده و با رنگ‌های غذا به شکل رنگین کمان درآمد. سپس به کمک یک چنگال رنگ‌های غذا به طرز هنرمندانه‌ای بر روی سطح پیتزا پخش شد.

گفته می‌شود که بعد از انتشار و تبلیغ پیتزای رنگین کمانی در فضای مجازی، این پیتزا طرفدارن بسیاری در میان تولید کنندگان مواد غذایی، صاحبان رستوران‌های فست فود و افراد پیدا کرده است.

مدتی است که پنیر پیتزای رنگین کمانی در مرکز تولیدکننده مواد غذایی نان تست هنگ کنگ عرضه می‌شود. علاوه بر این، در این مرکز پخش مواد غذایی نان‌های رنگین کمانی نیز عرضه می‌شود. گفته می‌شود که قیمت ساندویچ‌های پنیری آن حدود 50 دلار است.

جالب این است که این پنیر پیتزاهای رنگین کمانی علاوه بر رنگارنگ و زیبا بودن، بسیار خوش طعم هستند و هر رنگ مخصوص ماده غذایی یا گیاهی خاص است؛ به عنوان مثال، رنگ آبی نماد اسطوخودوس، سبز نماد جعفری، قرمز نماد گوجه فرنگی و زرد به طعم پنیر چدار و موزارلا است.

چیپس رنگین کمانی

دوریتوس محصولی بسیار پرطرفدار است که مانند چیپس به مزه‌های گوناگون است. اخیرا شرکت تولیدکننده این نوع چیپس به پیروی از پروژه خوراکی‌های رنگین کمانی، دوریتوس و چیپس‌های رنگین کمانی رنگارنگ تولید کرده است. در هر بسته از این نوع چیپس‌ها رنگ‌ها و طعم‌های متفاوتی وجود دارد و محتویات آن مانند رنگین کمان است. قیمت هر بسته از این چیپس‌ها حدود 15 دلار است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب