آرامش در امتحانات نهایی، چگونه؟

با فرا رسیدن ایام امتحانات دغدغه‌ی اصلی دانش‌آموزان یادگیری کامل مطالب کتاب درسی و کسب بهترین نمره است؛ به‌ویژه دانش‌آموزان سال سوم که نتیجه‌ی این امتحانات در کنکور آن‌ها تأثیر مستقیم خواهد داشت.

با فرا رسیدن ایام امتحانات دغدغه‌‌ی اصلی دانش‌آموزان یادگیری کامل مطالب کتاب درسی و کسب بهترین نمره است؛ به‌ویژه دانش‌آموزان سال سوم که نتیجه‌‌ی این امتحانات در کنکور آن‌ها تأثیر مستقیم خواهد داشت.

گاهی برخی از دانش‌آموزان به دلیل حساسیت زیاد با نگرشی نادرست به امتحانات نهایی خود را سردرگم می‌کنند، در حالی که امتحانات نهایی از لحاظ طرح سؤال کاملاً استاندارد بوده و سطح سؤالات دشوار و پیچیده نیستند و نکته‌‌ی مهم توجه به بارم‌بندی هر سؤال است.

دانش‌آموزان عزیز حتماً از کتاب‌های پرتکرار و مجموعه‌سؤالات امتحان‌های نهایی کمک بگیرید و با توجه به بارم‌بندی قسمت‌های مختلف هر سؤال به مطالعه‌‌ی درس بپردازید. برای به دست آوردن بهترین نتیجه در امتحانات نهایی به این موارد توجه کنید:

  • آشنایی با سبک طراحی سؤالات

  • شناخت صحیح از نحوه‌‌ی تصحیح برگه‌های امتحانی از نظر نمره

  • توجه به نکات مهم هر سؤال یا هر بخش از کتاب

  • افزایش اعتمادبه‌نفس و اطمینان خاطر

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب