آن‌ها چگونه پیشرفت کردند؟ (1)

بعد از آزمون 7 فروردین پیامکی به دانش‌آموزانی که در یک درس خاص پیشرفت داشتند، ارسال شد و از آن‌ها خواسته شد که دلیل پیشرفت خود را بگویند. بسیاری از آن‌ها از منابع مطالعاتی به عنوان یکی از دلایل مهم پی

آن‌ها چگونه پیشرفت کردند؟ (1)

بعد از آزمون 7 فروردین پیامکی به دانش‌آموزانی که در یک درس خاص پیشرفت داشتند، ارسال شد و از آن‌ها خواسته شد که دلیل پیشرفت خود را بگویند. بسیاری از آن‌ها از منابع مطالعاتی به عنوان یکی از دلایل مهم پیشرفت خود یاد کردند.

در ادامه توضیحات آن‌ها را در این خصوص مطالعه خواهید کرد.


وحیده نوری، چهارم تجربی از مشهد

تا قبل از آزمون 7 فروردین منبع مطالعاتی من کتاب‌های دیگری بود که در روند رشد من تأثیری نداشت و جز نرسیدن به برنامه و استرس فایده‌ای نداشت.

تصمیم گرفتم منبع خود را عوض کنم. من کتاب فیزیک آبی کانون را داشتم که تست‌های خوب و استانداردی داشت. تصمیم گرفتم شیمی پایه‌ی آبی کانون را نیز تهیه کنم. آن کتاب هم خیلی عالی بود. حتی مشکل روش مطالعه‌ی درس شیمی من نیز حل شد. در حال حاضر کتاب شیمی پیش و ریاضی کانون را هم گرفته‌ام و از آن‌ها راضی هستم. تصمیم گرفتم در زمان باقی‌مانده تا کنکور نیز این کتاب‌ها را مرور کنم.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب