قولت یادت نرود

یادت می‌آید روزی که کفش آهنی پوشیدی و عزمت را جزم کردی، کوله‌بارت را بستی و به خودت قول دادی کم نیاوری و قدم در جاده‌ی کنکور گذاشتی.

قولت یادت نرود

یادت می‌آید روزی که کفش آهنی پوشیدی و عزمت را جزم کردی، کوله‌بارت را بستی و به خودت قول دادی کم نیاوری و قدم در جاده‌ی کنکور گذاشتی. خوب یادم هست آن روز، خنده بر لبانت نقش بسته بود و کلی هدف و برنامه در مغزت داشتی. در طول مسیر گاهی خسته شدی، گاهی خوشحال، گاهی شکست خوردی و بارها موفق شدی ولی قولت یادت نرفت و کم نیاوردی.

چند ماه به همین منوال ادامه دادی و حالا کم کم به انتهای مسیر می‌رسی و زمان نتیجه‌گیری نزدیک می‌شود. خوب گوش کن! موفقیت تو را فرا می‌خواند. به سمتش برو، با کلی انرژی و امید، با هدف‌‌های معین و مشخص. پرواز نکن؛ در رؤیا سیر نکن؛ خودِ واقعی‌ات را دریاب و هوشمندانه قدم بردار و بلندپروازی نکن. زمان را از دست نده، هنوز فرصت داری؛ فرصت طلایی برای موفق شدن. هیچ وقت نگو وقت ندارم. به تو همان اندازه وقت داده شده است که به رتبه‌‌های برتر کنکور. اگر آن‌ها توانسته‌اند موفق شوند پس تو هم می‌توانی. فقط قولت یادت نرود.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب