معرفی کیبورد تلفن‌همراه قابل استفاده با یک دست

شرکت مایکروسافت اولین نرم‌افزار کیبورد تلفن‌همراه قابل استفاده با یک دست را تولید و معرفی کرد.

معرفی کیبورد تلفن‌همراه قابل استفاده با یک دست

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه خراسان و به نقل از دیلی میل، کیبورد جدید شرکت مایکروسافت را می‌توان تنها با یک دست به کار گرفت تا در کنار قابلیت پیش‌بینی سریع آن سرعت عمل کاربران افزایش یابد.

کیبورد جدید شرکت مایکروسافت برای گوشی‌های هوشمند شرکت اپل برنامه‌نویسی شده است و با معرفی آن مشکلات کاربران اپل که هر روز با افزایش سایز گوشی‌های این شرکت مواجه می‌شوند برطرف خواهد شد.

طرح کیبورد جدید شبیه به یک کمان است که دسترسی تمام حروف را برای انگشت شصت مهیا می‌سازد. این قابلیت جدید در کنار بهینه‌سازی ویژگی پیش‌بینی و اصلاح سریع، سرعت تایپ کاربران را نیز افزایش می‌دهد.

مسئول بخش مدیریت نرم‌افزار شرکت مایکروسافت عنوان کرد: با توجه به محدودیت‌های کیبورد رایج مثل نیاز به استفاده از هر دو دست، سرعت پایین، طراحی قدیمی و شخصی‌سازی‌های اندک، اکنون شرکت مایکروسافت نسخه سریع و قابل شخصی‌سازی و با قابلیت استفاده با تنها یک دست را تولید کرده است.

وی در ادامه افزود: کیبورد جدید کاملا هوشمند است و شیوه تایپ کردن کاربر را یاد گرفته و به سرعت هماهنگ می‌شود.

شرکت مایکروسافت اعلام کرد: نسخه اولیه کیبورد جدید برای گوشی‌های هوشمند ساخته شده است و نسخه قابل استفاده در سیستم‌های دسکتاپ و برای ویندوز 10 به زودی عرضه خواهد شد.

منبع :