تسهیل ارایه بن‌کارت فیزیکی به دانشجویان در نمایشگاه کتاب

معاون برنامه‌ریزی و توسعه فناوری اطلاعات بانک شهر از تسهیل در ارایه بن‌کارت فیزیکی به دانشجویان در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد.

تسهیل ارایه بن‌کارت فیزیکی به دانشجویان در نمایشگاه کتاب

معاون برنامه‌ریزی و توسعه فناوری اطلاعات بانک شهر از تسهیل در ارایه بن‌کارت فیزیکی به دانشجویان در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، احمد درخشنده معاون برنامه‌ریزی و توسعه فناوری اطلاعات بانک شهر، با اشاره به ویژگی پیشخوان‌های شهرنت، گفت: در پیشخوان‌ها تمامی سرویس‌های شعبه به صورت کامل ارایه می‌شود و با وجود دستگاه‌های (VTM) خودبانک، همانند یک متصدی بانکی امکان ارایه خدمات به شهروندان وجود دارد.

وی با بیان اینکه به منظور تسهیل در ارایه خدمات بانکی به مراجعان نمایشگاه شهرآفتاب، دسترسی‌های جدید در پیشخوان‌ها پیش‌بینی شده است، افزود: همه دانشجویانی که در سایت وزارت ارشاد ثبت‌نام کردند، می‌توانند برای دریافت کارت فیزیکی به شعب بانک شهر مراجعه کنند یا در شهرنت‌ها بن خود را دریافت کنند.

درخشنده خاطرنشان کرد: دانشجویان پس از تایید ثبت‌نام در سایت وزارت ارشاد، می‌توانند با مراجعه به وب‌کیوسک پیشخوان‌های شهرنت، گزینه نمایشگاه کتاب را انتخاب و با وارد کردن کد ملی، بن‌کارت خود را دریافت کنند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه فناوری اطلاعات بانک شهر، تصریح‌کرد: انتخاب شعبه خاص در هنگام ثبت‌نام، مانع دریافت بن‌کارت از سایر شعب نیست و تنها این اصل وجود دارد که هر فرد فقط می‌تواند یک بار بُن‌کارت دریافت کند. ولی اصلح است حسب برنامه‌ریزی صورت پذیرفته به واحد منتخب خود مراجعه کنید.

وی با تاکید بر اینکه اعتقاد داریم پیشخوان‌های شهرنت به تنهایی یک شعبه هستند، افزود: بنابراین، چنانچه دانشجویی در زمان ثبت‌نام، تقاضای کارت مجازی کرده باشد اما به هر دلیلی درخواست دریافت کارت فیزیکی داشته باشد، می‌تواند بُن‌کارت فیزیکی خود را با وارد کردن کد ملی، از پیشخوان‌ها دریافت کند.

درخشنده، تصریح کرد: هم اکنون دو دستگاه پیشخوان شهرنت در مجموعه شهر آفتاب نصب شده که تا زمان برگزاری نمایشگاه به 4دستگاه افزایش خواهد یافت و تلاش داریم در سالن‌های نمایشگاه نیز وب‌کیوسک‌ها در کنار هر دستگاه خودپرداز(ATM) مستقر شود.

وی، افزود: دستگاه شهرنت مستقر در سالن سه قلوی نمایشگاه شهر آفتاب، مجهز به دستگاه خودبانک (وی تی ام) است.

منبع :