ثبت رکورد تاریخی 19 پنالتی به نفع بارسلونا

در فصل جاری 19 بار به سود بارسلونا پنالتی گرفته شده است که این یک رکورد به شمار می‌آید.

ثبت رکورد تاریخی 19 پنالتی به نفع بارسلونا

در فصل جاری 19 بار به سود بارسلونا پنالتی گرفته شده است که این یک رکورد به شمار می‌آید.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، بارسلونا رکورد دیگری را به ثبت رساند. در دیدار برابر اسپورتینگ خیخون از هفته سی‌ و پنجم لالیگا، آبی‌اناری‌ها رکورد پنالتی‌هایی که به نفع یک تیم گرفته شده را شکستند. پیش از این، دیدار داوران 16 پنالتی به سود این تیم اعلام کردند و با رکورد رئال بتیس در فصل 92-1991 برابر بود.

با سه پنالتی که داور در دیدار شنبه شب به نفع بارسلونا گرفت، این رکورد به 19 رسید. اولین پنالتی پس از اصابت توپ به دست ورانخس گرفته شد. پنالتی دوم نیز زمانی رخ داد که نیمار درون محوطه جریمه با خطا روی زمین افتاد و کلوس گوس آن را خطا اعلام کرد. سومین پنالتی نیز با خطا روی نیمار به نفع آبی‌اناری‌ها سوت زده شد.

در اسپانیا رئال مادرید با 9 پنالتی پس از بارسلونا قرار دارد. در انگلیس برای لسترسیتی 11 پنالتی گرفته شده است. تورینو در سری A ایتالیا نیز در همین شرایط قرار دارد. در آلمان برای وردربرمن تاکنون 9 پنالتی گرفته شده است و پاری‌سن‌ژرمن با هشت پنالتی، کمترین پنالتی‌های به نفع گرفته را در میان لیگ‌های اروپایی به خود اختصاص داده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب