تحلیل آزمون 3 اردیبهشت 1395 – سوم طراحی و دوخت

ضمن عرض خسته نباشید به همه‌ی شما داوطلبان عزیز، پس از برگزاری آزمون 3 اردیبهشت ، نتایج تحلیل و ارزیابی آزمون مطابق گزارش زیر در اختیار شما دوستان قرارمی‌گیرد.

تحلیل آزمون 3 اردیبهشت 1395 –  سوم طراحی و دوخت

داوطلبان گرامی:

ضمن عرض خسته نباشید به همه‌ی شما داوطلبان عزیز، پس از برگزاری آزمون 3 اردیبهشت ، نتایج تحلیل و ارزیابی آزمون مطابق گزارش زیر در اختیار شما دوستان قرارمی‌گیرد. به امید آن‌که این آزمون و نتایج حاصل از آن برای شما مفید و مؤثر بوده و نتایج مناسب‌تری در آزمون های آتی داشته باشید.

تحلیل آزمون 3 اردیبهشت 1395 –  سوم طراحی و دوخت

  • سوالات دام دارچیست؟

سوالات دام دارآن دسته از سوالات می باشند که داوطلبین در انتخاب گزینه صحیح بین دو گزینه یا بیشتر دوچار سردرگمی بوده و به دلیل کمی مطالعه و تسلط بر مطالب اعم از محاسباتی یا حفظی نتوانسته اند به آن سوال پاسخ صحیح بدهند.

  • چندتا از 10 تا؟

در این تحلیل با بررسی کارنامه دانش آموزان در کنکورسراسری سال های قبل و مقایسه آن با نتایج حاصل شده در آزمون 3 اردیبهشت نتایج زیر حاصل شده است:

تحلیل آزمون 3 اردیبهشت 1395 –  سوم طراحی و دوخت

این اعداد به چه معناست؟

در آزمون سراسری داوطلبانی که تراز آن ها در محدوده 5500 قرار داشته است توانسته بودند ازهر 10 سوال آزمون به 4 مورد آن به صورت صحیح پاسخ گویی کنند.


به داوطلبانی که در برخی درس‌ها درصد پاسخ‌گویی کمی داشته‌اند، توصیه میشود، برای تقویت این دروس از کتاب جامع طراحی و دوخت استفاده کنند. زیرا این کتاب با داشتن نکات درسی مربوط به هر فصل از کتب و وجود سوالات تشریحی و تستی مناسب مربوط به هر مبحث می تواند در بهبود روند پاسخ گویی داوطلبین به سوالات نقش مهمی داشته باشد.به امید موفقیت تمامی شما...

مسئول دفترچه طراحی و دوخت سوم هنرستان

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب