آزمون دکترای پزشکی 9 اردیبهشت برگزار می‌شود

رئیس مرکز سنجش و آموزش پزشکی وزارت بهداشت گفت: آزمون دکترای پزشکی 9 اردیبهشت ماه برگزار می‌شود و نتایج اولیه‌ی آن در خردادماه اعلام می‌شود.

آزمون دکترای پزشکی 9 اردیبهشت برگزار می‌شود

محمدحسین پورکاظمی رئیس مرکز سنجش و آموزش پزشکی وزارت بهداشت در گفت و گو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان از برگزاری چهل و سومین دوره تخصصی آزمون دکتری در 9 اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: این آزمون 9 صبح روز پنجشنبه، 9 اردیبهشت ماه برگزار می شود.

وی افزود: این آزمون در استان های اردبیل، ارومیه، اصفهان، اهواز، بندرعباس، بوشهر، تبریز، تهران، یزد، شیراز، کرمان، کرمانشاه، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، مشهد و همدان برگزار می شود.

پورکاظمی گفت: استان هایی مانند ایلام که تعداد شرکت کنندگان پایینی دارند، می توانند برای شرکت در این آزمون به استان مجاور خود مراجعه کنند.

وی اظهار داشت: نتایج نهایی آزمون دکترای پزشکی در شهریور اعلام می شود و شرکت کنندگان می توانند با اعلام نتایج اولیه در خردادماه، انتخاب رشته کنند. 

رئیس مرکز سنجش و آموزش پزشکی وزارت بهداشت تصریح کرد: در این آزمون 14 هزار و 85 شرکت کننده داریم که از این میزان بالغ بر 6 هزار و 800 نفر مرد و 7 هزار نفر زن هستند.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب