تمدید مجدد ثبت نام دانشجویان متقاضی بن کتاب

مشاور منابع و امور انسانی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تمدید ثبت نام دانشجویان برای دریافت بن‌کارت‌های خرید کتاب خرید داد

تمدید مجدد ثبت نام دانشجویان متقاضی بن کتاب

به گزارش ایسنا، نیکنام حسین‌پور درباره جزئیات ثبت نام اظهار کرد: در این مرحله کلیه استان ها می توانند نسبت به سهمیه باقی مانده برای ثبت نام اقدام کنند اما دانشجویانی که بعد از تاریخ سوم اردیبهشت ماه ثبت نام کرده اند، باید توجه داشته باشند که در صورت انتخاب دریافت کارت فیزیکی، صرفا می توانند از شعبه‌های اعلام شده بانک شهر در استان های البرز، تهران و قم بن کارت های خود را دریافت کنند.

وی افزود: با توجه به زیرساخت ها و فرصت اندک باقی مانده برای ثبت نام کنندگان بعد از سوم اردیبهشت تحویل بن کارت خرید کتاب در تمامی استان ها امکان پذیر نیست و از این رو سه استان البرز، تهران و قم به عنوان مکان دریافت کارت های خرید کتاب اعلام شده است.

حسین پور تاکید کرد: البته دانشجویانی که در مرحله ثبت نام گزینه کارت مجازی را انتخاب می کنند، به راحتی می توانند با پرداخت سهمیه 60 درصدی خود از کارت 100 هزار تومانی خرید کتاب برخوردار شوند.

وی همچنین به آغاز ثبت نام استادان و هیئت علمی دانشگاه ها و طلاب از تاریخ 4 اردیبهشت ماه اشاره کرد و گفت: در این دوره از نمایشگاه بن کارت های 250 هزار تومانی برای استادان حوزه و دانشگاه صادر خواهد شد. با توجه به اینکه این گروه وظیفه تولید علم را دارند، 30 درصد از مبلغ این بن کارت ها از سوی معاونت امور فرهنگی تامین می شود و 70 درصد دیگر آن از سوی استادان و طلاب پرداخت خواهد شد.

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با شعار «فردا برای خواندن دیر است...» از 15 تا 25 اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه‌روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.

منبع :