توزیع کارت آزمون دستیاری پزشکی

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی از توزیع کارت شرکت در آزمون دستیاری پزشکی از روز سه‌شنبه 7 اردیبهشت‌ماه خبر داد.

توزیع کارت آزمون دستیاری پزشکی

دکتر محمدحسین پورکاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،با اعلام این خبر و با اشاره به مهلت ثبت‌نام در آزمون مذکور گفت: ثبت‌نام در آزمون دستیاری پزشکی از 29 دی‌ماه سال 94 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir آغاز شد.این مهلت در تاریخ‌های 5 تا 10 بهمن ماه و 2 تا 5 اسفند‌ماه تمدید شده و به طور کلی 14 هزار و 95 داوطلب نسبت به ثبت نام اقدام کردند.

وی از توزیع کارت شرکت در آزمون دستیاری پزشکی از سه‌شنبه خبر داد و افزود:کارت شرکت در آزمون دستیاری پزشکی از سه‌شنبه روی سایت سازمان سنجش آموزش پزشکی قرار می‌گیرد و آزمون مذکور در روز پنجشنبه 9 اردیبهشت‌ماه در 19 استان کشور برگزار می‌شود.با اینکه امکان دریافت کارت شرکت در آزمون تا ساعاتی قبل از آزمون فراهم است،اما به داوطلبان توصیه می‌شود با در نظر گرفتن بروز مشکلات احتمالی هرچه سریع‌تر نسبت به دریافت کارت اقدام نمایند.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی در ادامه از امکان اعتراض برای داوطلبان خبر داد و گفت:بعد از برگزاری آزمون،برگه سؤالات در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد و داوطلبان در صورت داشتن اعتراض می‌توانند از 11 تا 13 اردیبهشت‌ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش پزشکی اعتراض خود نسبت به سؤالات را اعلام کنند،اعتراض آن‌ها توسط دبیرخانه بررسی می‌شود و سپس کلید نهایی سؤالات منتشر می‌شود.

پورکاظمی در پایان درمورد زمان انتشار کارنامه اولیه نیز توضیح داد: کارنامه اولیه شرکت کنندگان آزمون دستیاری پزشکی در خردادماه منتشر می شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
حرکت نوسانی ( قسمت دوم ) از فیزیک چهارم تجربی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم تجربي)
دبیر : حسین ناصحی