یک ایرانی برنده نمایشگاه اختراعات و ابتکارات ژنو

دکتر سعید کاردار که از اساتید دانشگاه به شمار می‌آید، با ارایه اختراع خود در این عرصه جهانی جایزه کسب مدال را به خود اختصاص داده است

نمایشگاه بین المللی اختراعات و ابتکارات ژنو هر ساله در کشور سویس برگزار میگردد و خلاقیت ها و ایده ای نوین علمی جهان مورد ارزیابی اساتید برجسته که شامل 85 داور بین المللی متبحر می باشند قرار می گیرد و به منتخبین برتر جوایزی خاص اهدا می شود.

به گزارش تابناک، دبیرخانه این نمایشگاه با لطف و عنایت پروردگار متعال و همت و پشتکار نخبگان برگزیده کشور، امسال در این نمایشگاه ایران  جز 3 کشور اول و برتر دنیاست که  توانسته مهارتهای علمی و فنی نخبگان کشور را عرضه نماید و بر صدر جداول برگزیدگان جشنواره ژنو میان 40 کشور به جامعه جهانی معرفی شود.

یک ایرانی برنده نمایشگاه اختراعات و ابتکارات ژنو


دکتر سعید کاردار که از اساتید دانشگاه در کشورمان به شمار می آید، با ارایه اختراع و طراحی سنگ مصنوعی با قابلیت جذب برخی از آلاینده های هوا (NOX و SOX) با قابلیت خود تمیز شوندگی در این عرصه جهانی جایزه ویژه و کسب مدال طلا را به خود اختصاص داده و در آن سوی مرزها نام ایران و ایرانی را بر فراز قله های رفیع توان علمی  و تکنولوژی جهانی ماندگار و جاودان نماید.

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره پردیس ، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی ، نحوه چیدمان رشته ها ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب