راهکار زردرنگ ماه‌های آخر (1)

یکی از بهترین راهکارهای رسیدن به موفقیت شخصی در کنکور سراسری، استفاده از تجربه و تکرارپذیریِ سؤالات سال‌های گذشته است.

راهکار زردرنگ ماه‌های آخر (1)

یکی از بهترین راهکارهای رسیدن به موفقیت شخصی در کنکور سراسری، استفاده از تجربه و تکرارپذیریِ سؤالات سال‌های گذشته است؛ راهکاری که با حفظ کردنِ سؤالات سال‌های گذشته تفاوت دارد. برای موفقیت در کنکور امسال باید به سؤالات گذشته مسلط باشیم. تسلط، شبیه حفظ کردن نیست.

اگر درس‌های عمومی به نسبت درس‌های اختصاصی فرّارتر هستند، در کوتاه‌مدت نیز شرایط ساده‌تری برای تسلط بر این درس‌ها وجود دارد. این کلید موفقیت در درس‌های عمومی است. در 3 ماه پایانی کنکور باید بهترین تصمیم‌های ممکن را برای تسلط بر درس‌های عمومی بگیرید.

در کنار نوع مطالعه و بازیابی، حل تست و مرور در این درس‌ها باید با ابزار کانونیِ تسلط بر درس‌های عمومی به‌خوبی آشنا شویم. کتاب زرد عمومی آخرین گام برای رسیدن به مطلوب‌ترین نتیجه‌ی ممکن در درس‌های عمومی است. اهمیت حل تست‌های شناسنامه‌دار در ماه‌های آخر، قبل از هر چیز، بیانگر اهمیت سؤالات کنکور سراسری است. پس با کتاب‌های زرد، با 30 مجموعه‌سؤال و 3000 تست استاندارد از کنکور سراسری، برای تسلط بر درس‌های عمومی با تمام ویژگی‌های منحصربه‌فردشان می‌توانیم یک حساب ویژه و زودبازده روی سؤالات سال‌های اخیر باز کنیم.

تمرین و مرور به کمک کتاب‌های زرد عمومی، قدرت پیش‌بینی و تحلیل سؤالات سراسری را افزایش خواهد داد. این مهارت مهم در کنار تسلط بر تیپ‌های مختلف سؤالات سراسری، مهم‌ترین راهکار موفقیت در نزدیک‌ترین زمان به آزمون سراسری است.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب