چگونه فضانوردان در ایستگاه فضایی از زمین عکسبرداری می‌کنند؟

جف ویلیامز، فضانورد ناسا و مهندس پرواز هیات اعزامی 47 که تاکنون 28 روز از اقامتش در ایستگاه فضایی بین‌المللی می‌گذرد، سیل عظیمی از تصاویر زیبایش را در پروفایل شبکه اجتماعی‌اش منتشر کرده است.

چگونه فضانوردان در ایستگاه فضایی از زمین عکسبرداری می‌کنند؟

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خراسان و به نقل از زی نیوز، ویلیامز اخیرا در 13 آوریل 2016 ویدئویی را برای فالوورهایش منتشر کرده است.

وی در این ویدئو جزئیاتی از تجهیزات ایستگاه فضایی بین‌المللی را نشان می‌دهد که با استفاده از آنها منظره خیره‌کننده‌ای از سیاره زمین را به تصویر می‌کشد.

همچنین وی در این ویدئو، پنجره‌ای رو به جهان را به علاقمندان به فضا معرفی می‌کند. این پنجره از یک نقطه واحد دید کاملی از زمین را در اختیار فضانوردان قرار می‌دهد.

در توئیتر ویلیامز https://t.co/PIQZiCb7Tw این پیام منتشر شده است: منظره کوپلا، پنجره‌ای رو به جهان را به شما نشان می‌دهم، علاوه بر این در ادامه برایتان چگونگی تهیه تصاویر خارق العاده از زمین را توضیح خواهم داد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب