ارائه آخرین دستاوردهای علمی و تکنولوژی‌های به‌روز مهندسی معدن

دهمین دوره کنفرانس ملی دانشجویی مهندسی معدن، از 7 تا 9 اردیبهشت ماه امسال با حضور دانشجویان و علاقه‌مندان به این حوزه و با شرکت مراکز معدنی و صاحبان صنایع و معادن در دانشگاه کاشان برگزار می‌شود.

ارائه آخرین دستاوردهای علمی و تکنولوژی‌های به‌روز مهندسی معدن

به گزارش سرویس علمی ایسنا منطقه اصفهان، سید محمد رضویان، عضو هیات علمی گروه مهندسی معدن دانشگاه کاشان و رییس برگزاری دهمین دوره کنفرانس ملی دانشجویی مهندسی معدن، «تعامل صنعت و دانشگاه، شکوفایی معدن» را شعار این کنفرانس ملی اعلام کرد و گفت: کنفرانس‌های علمی دانشجویی محملی برای محققان و پژوهشگران به ویژه دانشجویان است تا بتوانند فعالیت‌ها و یافته‌های علمی خود را در محلی مناسب، در معرض ارائه و استفاده دیگران قرار دهند.

رضویان هدف از برگزاری این کنفرانس ملی را انتقال تجربیات محققان و پژوهشگران و آشنایی دانشجویان با آخرین دستاوردهای علمی و تکنولوژی‌های به روز مهندسی معدن ذکر کرد و افزود: از زمان فراخوان کنفرانس حدود 100 مقاله به دبیرخانه ارسال شد که پس از بررسی هیات داوران، 80 مقاله پذیرفته شد که حدود 36 مقاله به صورت سخنرانی و بقیه به صورت پوستر در روز برگزاری کنفرانس ارائه خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان به شرکت در این همایش تا اول اردیبهشت ماه امسال فرصت دارند تا با مراجعه به سایت http://10smec.kashanu.ac.ir/fa/congressMembers در این کنفرانس ملی ثبت نام کنند.

رییس برگزاری دهمین دوره کنفرانس ملی دانشجویی مهندسی معدن اظهار کرد: کنفرانس‌های علمی دانشجویی مهندسی معدن از سال 1378 توسط دانشکده فنی دانشگاه تهران در تهران برگزار شد و امسال نیز دهمین دوره کنفرانس دانشجویی مهندسی معدن در کاشان و به همت انجمن علمی مهندسی معدن دانشگاه کاشان برگزار می‌شود

منبع :