معجزه آلوئه ورا برای سلامتی پوست

تحقیقات حاکی از آن است که استفاده از آلوئه ورا می‌تواند در مدتی بسیار کوتاه تاثیرات معجزه‌آسایی برای حفظ سلامت و طراوت پوست داشته باشد.

معجزه آلوئه ورا برای سلامتی پوستبه گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ از دیرباز، آلوئه ورا به علت داشتن خواص دارویی و زیبایی بسیار معروف بوده است. بسیاری افراد برای حفظ طراوت و شفافیت پوست خود از کرم‌ها و لوسیون‌های بسیار گران استفاده می‌کنند و گاهی نیز نتیجه مناسبی نیز نمی‌گیرند و حتی از اثرات جانبی آن مواد رنج می‌برند. این در حالی است که آلوئه ورا می‌تواند قطعی‌ترین و تضمین‌شده‌ترین درمان طبیعی برای حفظ سلامتی و درخشش پوست باشد.

برای این کار کافی است صورتتان را به خوبی با آب بشویید و خشک کنید. یک عدد برگ آلوئه ورا بردارید و آن را از وسط نصف کنید و بخشی از آن را بردارید، سعی کنید بیشتر از مقدار مصرفی خود برندارید. به کمک یک چاقو لبه‌های آن را از دو طرف ببرید و سعی کنید که داخل برگ را باز کنید و کمی پوست رویی آن را بکنید.

سپس به کمک دستتان آن را باز کنید. اگر به راحتی باز نشد، می‌توانید از چاقو کمک بگیرید. به وسیله یک قاشق، مایع موجود در وسط آن را دربیاورید و نگذارید که هیچ مقداری از آن هدر رود. آن مایع جمع‌آوری‌شده را به کمک انگشتانتان روی پوست صورتتان بمالید و بگذارید 15 تا 20 دقیقه در آن حالت بماند. سپس با آب ولرم صورتتان را بشویید و از نتایج حیرت‌آور آن لذت ببرید.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب