ریاضی را دوست داشته باشید (روش مطالعه)

در این مقاله پشتیبان‌های تهران روش‌های مطالعه‌ی خود را در دوران تحصیل می‌گویند. این کار کمک می‌کند تا شما کلکسیونی از روش‌های مطالعه داشته باشید. با هم روش مطالعه‌ی موفق سیده‌رکسانا پوراسمعیل را می‌خو

ریاضی را دوست داشته باشید (روش مطالعه)

در این مقاله پشتیبان‌های تهران روش‌های مطالعه‌ی خود را در دوران تحصیل می‌گویند. این کار کمک می‌کند تا شما کلکسیونی از روش‌های مطالعه داشته باشید. با هم روش مطالعه‌ی موفق سیده‌رکسانا پوراسمعیل را می‌خوانیم. 

  

من از همان ابتدا به درس ریاضی علاقه داشتم؛ زیرا با مادرم به صورت مفهومی کار کرده‌ می‌کردم. مادرم این درس را درس شیرینی برایم کرده بود و از کاربردها و استفاده‌های آن در زندگی‌ برایم می‌گفت. همیشه در این درس نمره‌ی 20 می‌گرفتم. اولین و مهم‌ترین موضوع برای پیشرفت در این درس، توجه کافی داشتن و یاد گرفتن درس‌های جدید هنگام درس دادن معلم و سر کلاس است. مهم‌تر این‌که مطالبی را که متوجه نمی‌شدم بدون نگرانی از معلم خود می‌پرسیدم تا اشتباهاتم را با خودم به خانه نبرم؛ زیرا ممکن بود مادرم نتواند مشکل مرا برطرف کند. هم‌چنین در حل سؤالاتی که متوجه نمی‌شدم به کمک مادرم شکل می‌کشیدم یا سؤال را به تست‌های کوچک‌تری تقسیم می‌کردم و اطلاعات مسئله را دسته‌بندی می‌کردم تا با ذهن بازتری به حل سؤال بپردازم.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب