اهمیت کتاب‌های زرد عمومی

از 20 فروردین که کتاب‌های زرد عمومی را در اختیار خواهید داشت، روزانه یک مجموعه سؤال از این کتاب جامع و ارزشمند را تمرین کنید.

اهمیت کتاب‌های زرد عمومی

با توجه به تغییر در روند و نحوه‌ی طراحی سؤالات بخش عمومی در آزمون‌های کانون که از 20 فروردین به صورت یک مجموعه‌ی 10 تایی طراحی شده و یک مجموعه‌ی دیگر با عنوان سؤالات منتخب کنکور خواهد بود بهتر است تمرکز خود را هم‌زمان و به صورت برنامه‌ریزی‌شده علاوه بر منابع اصلی، روی کتاب‌های زرد عمومی افزایش دهید؛ اما چگونه؟

از 20 فروردین که کتاب‌های زرد عمومی را در اختیار خواهید داشت، روزانه یک مجموعه سؤال از این کتاب جامع و ارزشمند را تمرین کنید. در این میان کنکوری‌ها و سال چهارمی‌های عزیز با توجه به قرار گرفتن و  نزدیک شدن به دوران جمع‌بندی و این‌که کار خود را باید هر چه سریع‌تر و بهتر آغاز کنند، باید در ابتدای هر روز یک مجموعه سؤال را کار کرده و در همان روز نسبت به تصحیح و رفع اشکال اقدام کنید. بدیهی است این روش همان یک تیر و چند هدف شما را محقق می‌سازد؛ چون با این کار در عرض 30 روز می‌توانید تمام سؤالات کنکور دوره‌های قبل را بررسی کنید. هم در آزمون‌های کانون آمادگی بیش‌تری داشته باشید و هم مرور و مطالعه‌ی کلی درس‌های عمومی که راحتی خیال را به ارمغان می‌آورد خواهید داشت.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب