نوروز 96

لوح‌های ضمیمه کتاب‌های کانون فرهنگی آموزش

محتوایی برای استفاده‌ی هرچه بهتر کتابهای کانون
در این مقاله ما قصد داریم تا شما دانش آموزان را با لوح های ضمیمه کتاب کانون بیشتر آشنا کنیم و راهکارهای افزایش چند از ده در آزمون ها و استفاده از لوح ضمیمه کتاب را برای شما بگوییم.

لوح های ضمیمه شامل قسمت های مختلفی از جمله آزمون های تستی،برگه امتحانی، مشاوره، ، فیلم، خلاصه درس و کلی چیز دیگه شامل انیمیشن، آزمایشگاه مجازی و تخمین رتبه است.

در ادامه شما را با قسمت های مختلف لوح ضمیمه بیشتر آشنا می کنیم.

 

آزمون

تاحالا پیش آمده قبل از شرکت در آزمون‌های برنامه‌ای کانون، آزمون نظیر سال قبل را از خودتان آزمون بگیرید و در همان لحظه کارنامه و ترازتان بین تمام دانش‌آموزان کانونی در سطح کشور را مشاهده کنید و پاسخ تشریحی هر سوال را بخوانید؟! یا اینکه وقتی در یک مبحثی ضعف داشته باشید، فکر کرده‌اید حل سوالات آزمون‌های سال‌های قبل کانون و کنکورهای سراسری که در این مبحث مطرح شده‌اند چقدر می‌تواند کمکتان کند؟ یا حتی برای امتحانات مدرسه داشتن تعداد زیادی نمونه سوال، در تکمیل یادگیریتان چقدر موثر است؟

ما در قسمت آزمون لوح‌های ضمیمه کتاب، حتی این امکان را برایتان فراهم کردیم که بتوانید از تکنیک ضربدر منها در آزمون‌ها استفاده کنید. پیشنهاد می‌کنیم حتما حتما حتما به‌طور جدی روی این بخش وقت بگذارید و از آن خوب خوب خوب استفاده کنید.


برگه امتحانی

تا به‌حال به این نکته توجه کردید که هنگام امتحانات نیم‌سال اول و پایانی،داشتن تعداد زیادی نمونه سوال چقدر می‌تواند در نمره‌تان تأثیرگذار باشد؟؟ در بخش برگه امتحانی لوح ضمیمه کتاب می‌توانید به‌راحتی این نمونه سوالات را ببینید و در این بخش شما یک بانک کامل برگه‌های امتحانی نیم سال اول و دوم از مدارس سراسر کشور را دارید. همچنین امکان پرینت هم به این بخش اضافه شده است تا هرگاه خواستید بتوانید برگه ها را چاپ کنید. 


فیلم آموزشی

در این قسمت شما یک مجموعه‌ی کامل فیلم‌های سه‌دقیقه‌ای از تمام مباحثتان دارید! شما میتوانید این فیلم‌ها را در بخش فیلم‌های سه‌دقیقه‌ای از لوح ضمیمه کتابتان ببینید که شامل فیلم‌های سه‌دقیقه‌ای کانون فرهنگی آموزش و موسسه رهپویان دانش و اندیشه  ‌می‌باشد و تنها کافیست از درخت دانش، فصل و زیرفصل مورد نظرتان را انتخاب کنید و فیلم آن مبحث را مشاهده نمایید.


خلاصه درس

تاحالا با خودتان فکر کرده‌اید که اگر جزوه‌های دبیران خوب و مطرح کشور را داشته باشید، از درس خواندن لذت بیشتری می‌برید؟ در قسمت خلاصه درس کلی جزوه تألیف شده توسط بهترین مدرسین کانونی و جزوات تألیفی مدرسین موسسه رهپویان دانش و اندیشه منتظر شما هستند تا با خواندنشان چند قدم دیگر به موفقیت نزدیک‌تر شوید. در این بخش نیز امکان پرینت جزوات وجود دارد.


انیمیشن و آزمایشگاه مجازی

در بیشتر مواقع خیلی از دانش آموزان علاقه مند

حمید عباسی

تابع از ریاضی سوم تجربی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( سوم تجربی)
دبیر : محمد صادق روحانی