تولید مواد دارویی از طریق کشت بافت و سلول‌های گیاهی

مدیریت کل تحصیلات تحمیلی و آموزشی‌های تخصصی سازمان پژوهش‌های لمسی و صنعتی ایران از برگزاری گارکاه تیوری و عملی آثار با اصول کشت سلول خبر داد.محمد عابدی مدیر کل آموزش سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران در گفتگو با خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت کشت سلولی از اساسی ترین و اصولی ترین پایه تحقیقات دارویی و پزشکی در تمام دنیا به شمار می رود.

وی افزود :کارگاه کشت سلولی برای یاری رساندن به پژوهشگرانی که در زمینه مطالعات تاثیر داروهایی ضد سرطان و تولید واکسن های سلولی، تولید آنتی بادی های منوکلونال و تمایز سلول ها در نظر گرفته شده است.

این مقام مسئول در خصوص محورهای اصلی این کارگاه اظهار داشت :آشنایی با وسایل و تجهیزات آزمایشگاه کشت سلول آشنایی به محیط های انسانی اصول کشت cell lineکشت سلول آشنایی با انواع سلول های جانوری و روش های استریلیزاسیون آشنایی با طراحی آزمایش های کشت سلول آموزش علمی شمارش سلولی و تهیه ی رقت های سلولی و آموزش عملی کشت سلولی از محورهای اصلی این کارگاه بود.

گفتنی است زمان برگزاری این کارگاه آموزش 27اردیبهشت95از ساعت 8:30الی 15:30به مدت یک روز و هزینه ثبت نام در این کارگاه 1/500/000و مهلت ثبت نام 21/2/95است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب