بهره مندی از سلول‌های بنیادی برای درمان ضایعات چشمی

بهره‌مندی از سلول‌های بنیادی برای درمان ضایعات چشمی و دانش جدید استفاده از پروتئین‌ها برای درمان ضایعات چشمی توسط محققان کشور مورد بررسی قرار می‌گیرد.

بهره مندی از سلول‌های بنیادی برای درمان ضایعات چشمیاحد خوش زبان مسئول فراهم‌آوری سلول‌های بنیادی بیمارستان فارابی در گفت و گو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به دانش پروتئومیکس گفت: پروتئومیکس علم گسترده بهره‌مندی از پروتئوم برای مطالعه بیان، تغییرات پس از ترجمه و مطالعه بر همکنش پروتئین‌ها با سایر مولکولهاست که بخوبی در بیمارستان فارابی مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

وی در ادامه از درمان بیماری‌ها و ضایعات چشمی توسط محققان ایرانی خبر داد و افزود:در خرداد ماه با حضور مردم و خیرین سلامت شاهد راه‌اندازی اتاق عمل و ارائه خدمات به افراد با ضایعات چشمی خواهیم بود.

خوش زبان با اشاره به نقش کلیدی خیرین سلامت افزود: خیرین سلامت با حمایت‌های مادی و معنوی گام مهمی در عملیاتی نمودن نتایج تحقیقات بیمارستان فارابی برداشته‌اند و بزودی با حمایت‌های این افراد شاهد راه‌اندازی اتاق‌های عمل و درمان بیماران با ضایعات چشمی خواهیم بود. 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب