ارزیابی و تحلیل آزمون 20 فروردین گروه چهارم انسانی!

ارزیابی و تحلیل آزمون 20 فروردین 1395 گروه چهارم انسانی!دوست خوب کانونی؛ سلام!

کم کم به کنکور سراسری نزدیک می‌شوید.

عبارات فوق صرفاً جهت تلنگر زدن به شما دوستان خوب کنکوری بیان شده است.

نباید از این بیان این حرف‌ها و به گوش رسیدن صدای پای کنکور استرس بگیرید بلکه باید از فرصت‌هایتان بهتر استفاده کنید.

یعنی در آزمون‌های بعدی غیبت نکنید؛ از این شاخه به آن شاخه نپرید و به جای مطالعه‌ی ناقص کتاب‌های متعدد، منبع مطالعاتی واحدی را تا انتها دنبال کنید؛ وقت خودتان رو با تفکر منفی درباره‌ی مباحثِ حداقلی نخونده هدر ندید و به‌جای آن، نگاهی مثبت بیندازید به مباحث زیادی که تاکنون مطالعه کردید!

در آزمون 20 فروردین چه گذشت؟

آزمون 20 فروردین با مرور ویادآوری مباحث نیم‌سال اول سال چهارم، یک آزمون بسیار مهم محسوب می‌شود.

الف) وضعیت سیستم‌ ده‌دهی (چند از ده) درس‌های اختصاصی:

برای آن‌که اطلاعات استخراج شده از سیستم ده‌دهی آزمون امروز، حالت کاربردی و مفیدی برای شما داشته باشد و در حد یک اطلاع‌رسانی صرف از سوی ما به شما باقی نماند؛ خواهشمندیم تا اطلاعات کلی مندرج در جداول زیر را با نتیجه‌ای که شما شخصاً در آزمون امروز کسب نموده‌اید، مقایسه کنید. از نتایج حاصل از این مقایسه می‌توانید برای بهبود رتبه و تراز خود در آزمون آینده بهره ببرید.

خانه‌های زرد به این معنی است که سطح دشواری سؤال‌ها یک واحد از سطح دشواری میانگین سؤال‌های کنکورهای سه سال اخیر دشوارتر بوده و رنگ قرمز به معنی دو واحد دشوارتر است. از سوی دیگر رنگ سبز به معنی یک واحد آسان‌تر و رنگ آبی به معنی دو واحد آسان‌تر می‌باشد. خانه‌های سفید رنگ نیز انطباق آزمون با معیار کنکور را نشان می‌دهند.

ارزیابی و تحلیل آزمون 20 فروردین گروه چهارم انسانی!

ارزیابی و تحلیل آزمون 20 فروردین گروه چهارم انسانی!

ارزیابی و تحلیل آزمون 20 فروردین گروه چهارم انسانی!

ج) آسان‌ترین و دشوارترین سؤالات آزمون اختصاصی آزمون 20 فروردین کدام سؤالات بوده‌اند؟

در جدول زیر می‌توانید مشاهده نمایید که در هر درس، کدام سؤال‌ها دشوار بوده‌اند؛ یعنی تعداد کم‌تری از دانش‌آموزان موفق شده‌اند به آن‌ها پاسخ صحیح دهند و نیز می‌توانید مشاهده کنید که کدام سؤال‌ها، آسان بوده‌اند و تعداد زیادتری از دانش‌آموزان توانسته‌اند به آن‌ها پاسخ صحیح دهند. (مستحضر که هستید! شناخت سؤال‌های آسون و سخت هر درس، مهارتیه که داشتن اون در کنار استفاده از تکنیک ضربدر منفی کمکتون می‌کنه تا در جلسه‌ی آزمون اتلاف وقت رو به حداقل برسونید!!)

توصیه می‌کنیم: سؤال‌های دشوار و ساده‌ی معرفی شده در جدول زیر را در دفترچه‌ی آزمون خود علامت‌گذاری نموده و سپس محاسبه نمایید به چه تعداد از سؤال‌های دشوار، پاسخ صحیح و به چه تعداد از سؤال‌های آسان، پاسخ نادرست داده‌اید؛ این امر شما را یاری می‌کند تا بی‌دقتی‌ها و نیز نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی نموده و برای جبران آن‌ها برنامه‌ریزی نمایید.

ارزیابی و تحلیل آزمون 20 فروردین گروه چهارم انسانی!

دانش‌آموزان گرامی می‌توانید با ورود به صفحه مقطع گروه چهارم انسانی در سایت کانون سؤال‌های درسی خود را به تفکیک از مسؤلین هر درس بپرسید.

هم‌چنین می‌توانید دام آموزشی سؤال‌های آزمون 20 فروردین را در سایت کانون بنوسید و جایزه بگیرید.‌ (به انتخاب خود، کتاب کانون جایزه بگیرید.)

دوستان خوب! اگر در خصوص گزارش‌هایی که بعد از هر آزمون در سایت کانون مشاهده می‌کنید، پیشنهاد یا انتقادی دارید یا مایل هستید در خصوص موارد دیگری نیز به شما اطلاع‌رسانی شود، بسیار خرسند و مسرور خواهیم شد از طریق شماره‌ تلفن 66962400 – 021 / داخلی 193 (واحد تولید آزمون چهارم انسانی) شنونده‌ی صدای گرم شما باشیم