ساخت پهپاد سلفی با قابلیت تشخیص چهره

شرکت استرالیایی IoT Group اولین نمونه از پهپاد عمود پرواز سلفی با قابلیت تشخیص سریع چهره و تصویربرداری بدون لرزش را به بازار عرضه می‌کند.

ساخت پهپاد سلفی با قابلیت تشخیص چهره

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - منطقه خراسان و به نقل از گیزمگ، برخی از مشکلاتی که کاربران هنگام استفاده از دسته‌های سلفی رایج یا مونوپاد با آن مواجه می‌شوند، عدم تمرکز کامل بر روی لنز دوربین، محدودیت فاصله و دشواری در نگه‌داشتن دوربین در وضعیت بدون لرزش است.

پهباد سلفی Roam-e با طولی برابر با بطری کوچک آب معدنی و قطر 75 میلیمتر، کاملا کوچک و کاربردی است، به‌طوری‌که دو ملخ آن در راستای بدنه استوانه‌ای خم شده و به آسانی درون کوله‌پشتی جای می‌گیرد.

شرکت سازنده اعلام کرده حداکثر زمان پرواز پهپاد 500 گرمی حدود 20 دقیقه و استفاده از آن بسیار آسان است به‌طوری‌که کاربر با استفاده از گوشی‌های هوشمند اندرویدی یا سیستم عامل iOS قادر به کنترل آن است.

این پهپاد به سیستم پیشرفته تشخیص چهره مجهز شده و قادر است تا کاربر را از فاصله 25 متری تشخیص داده و همیشه آن را در کادر حفظ کند.

"یان دافل"، مدیر شرکت IoT Group در مورد برخی از جزئیات این پهپاد عنوان کرد: عملکرد این پهپاد کاملا هوشمند است به‌طوری‌که با روشن کردن آن کاربر نیازی به کنترل آن ندارد، بلکه پس از تشخیص چهره در گوشی هوشمند و تنظیم میزان فاصله، پهپاد به طور خودکار فاصله را حفظ کرده و در زمان مورد نظر عکاسی می‌کند.

شرکت سازنده اعلام کرده که قیمت نهایی این پهپاد حدود 250 دلار است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب