راهکارهای من برای موفقیت در درس علوم (روش مطالعه)

در این مقاله پشتیبان‌های تهران روش‌های مطالعه‌ی خود را در دوران تحصیل می‌گویند. این کار کمک می‌کند تا شما کلکسیونی از روش‌های مطالعه داشته باشید. با هم روش مطالعه‌ی موفق فاطمه شفقی را می‌خوانیم.

راهکارهای من برای موفقیت در درس علوم (روش مطالعه)

در این مقاله پشتیبان‌های تهران روش‌های مطالعه‌ی خود را در دوران تحصیل می‌گویند. این کار کمک می‌کند تا شما کلکسیونی از روش‌های مطالعه داشته باشید. با هم روش مطالعه‌ی موفق فاطمه شفقی را می‌خوانیم. 


مهم‌ترین کاری که من با علاقه آن را انجام می‌دادم، پیش‌مطالعه درس‌های قبل از تدریس معلم در مدرسه بود. وقتی به کلاس می‌رفتم هنگام تدریس معلم نکاتی را که از قبل می‌دانستم بیان می‌کردم. این کار به من انگیزه‌ی قوی می‌داد و تدریس معلم برایم حالت رفع اشکال را داشت؛ زیرا من با ذهن شفاف وارد کلاس می‌شدم.

این قضیه را الان می‌توان با سؤالات نگاه به آینده آزمون‌های تابستان تطبیق داد. وقتی در تابستان خلاصه‌ی درس‌های سال آینده را بخوانیم می‌توانیم در کلاس درس اشکالات پیش‌آمده در آزمون را رفع کنیم. پیش‌مطالعه به طور کلی برای من حالت طرح سؤال ایجاد می‌کرد که در کلاس آن‌ها را با معلم رفع می‌کردم.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب