روش من برای ریاضی

به ریاضی علاقه‌ی زیادی داشتم و در مدرسه همیشه بهترین نمره‌ها را می‌گرفتم و حتی به دوستانم هم در حل تمرین‌های این درس کمک می‌کردم.

روش من برای ریاضی

به ریاضی علاقه‌ی زیادی داشتم و در مدرسه همیشه بهترین نمره‌ها را می‌گرفتم و حتی به دوستانم هم در حل تمرین‌های این درس کمک می‌کردم.

تمام درس‌ها را به بهترین نحو مطالعه می‌کردم و در جلسه‌ی آزمون حاضر می‌شدم. اغلب سؤالات را حل می‌کردم ولی هیچ وقت سراغ سؤال‌های ریاضی نمی‌رفتم و درواقع ترس عجیبی از حل تست‌های ریاضی داشتم. روزی تصمیم گرفتم این مشکل را حل کنم و چون علت آن را می‌دانستم  از خواهرم خواستم که برایم سؤال‌های آزمون‌های قبل را حل کند و من بدون این‌که نظری درباره‌ی حل سؤال‌ها بدهم به راه‌حل‌ها نگاه می‌کردم. در حین حل سؤال‌ها می‌دیدم که بیش‌تر سؤال‌ها را می‌توانم حل کنم یا سؤالاتی که صورت آن‌ها به نظرم خیلی پیچیده بود و متوجه آن نمی‌شدم، با به‌کارگیری نکات و کمی دقت در حل آن‌ها به جواب می‌رسید. خواهرم در طول یک هفته هر روز سؤال‌های ریاضی یکی از دفترچه‌های آزمون‌های قبل را برایم حل می‌کرد و این روش باعث شد انگیزه پیدا کنم و دیگر از حل سؤال‌ها نترسم و در آزمون‌های بعد بدون نگرانی تست‌های ریاضی را حل کردم و ترازم افزایش یافت. به کسانی که مثل من به دلیل ترس درسی را کنار گذاشته‌اند پیشنهاد می‌کنم این روش را هم امتحان کنند.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب