روش من برای ریاضی

به ریاضی علاقه‌ی زیادی داشتم و در مدرسه همیشه بهترین نمره‌ها را می‌گرفتم و حتی به دوستانم هم در حل تمرین‌های این درس کمک می‌کردم.

به ریاضی علاقه‌ی زیادی داشتم و در مدرسه همیشه بهترین نمره‌ها را می‌گرفتم و حتی به دوستانم هم در حل تمرین‌های این درس کمک می‌کردم.

تمام درس‌ها را به بهترین نحو مطالعه می‌کردم و در جلسه‌ی آزمون حاضر می‌شدم. اغلب سؤالات را حل می‌کردم ولی هیچ وقت سراغ سؤال‌های ریاضی نمی‌رفتم و درواقع ترس عجیبی از حل تست‌های ریاضی داشتم. روزی تصمیم گرفتم این مشکل را حل کنم و چون علت آن را می‌دانستم  از خواهرم خواستم که برایم سؤال‌های آزمون‌های قبل را حل کند و من بدون این‌که نظری درباره‌ی حل سؤال‌ها بدهم به راه‌حل‌ها نگاه می‌کردم. در حین حل سؤال‌ها می‌دیدم که بیش‌تر سؤال‌ها را می‌توانم حل کنم یا سؤالاتی که صورت آن‌ها به نظرم خیلی پیچیده بود و متوجه آن نمی‌شدم، با به‌کارگیری نکات و کمی دقت در حل آن‌ها به جواب می‌رسید. خواهرم در طول یک هفته هر روز سؤال‌های ریاضی یکی از دفترچه‌های آزمون‌های قبل را برایم حل می‌کرد و این روش باعث شد انگیزه پیدا کنم و دیگر از حل سؤال‌ها نترسم و در آزمون‌های بعد بدون نگرانی تست‌های ریاضی را حل کردم و ترازم افزایش یافت. به کسانی که مثل من به دلیل ترس درسی را کنار گذاشته‌اند پیشنهاد می‌کنم این روش را هم امتحان کنند.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب