عجیب‌ترین شیوه سفر به فضا

جف بزوس مدیر عامل شرکت آمازون به تازگی اعلام کرده در حال برنامه‌ریزی برای انجام پروازهای فضایی توسط انسان‌های فضانورد در سال 2017 میلادی است.

عجیب‌ترین شیوه سفر به فضا

جف بزوس مدیر عامل شرکت آمازون به تازگی اعلام کرده در حال برنامه‌ریزی برای انجام پروازهای فضایی توسط انسان‌های فضانورد در سال 2017 میلادی است. 

گفتنی است، در عین حال هزاران نفر از طرفداران محصولات آمازون آمادگی خود برای سفر به فضا با سفینه این شرکت را اعلام کرده‌اند. 

بررسی‌ها نشان می‌دهند، همچنین طرفداران آمازون در نظر دارند مبلغ بسیار بالایی را برای توسعه این طرح در اختیار شرکت آمازون قرار دهند و هزینه بلیط پرواز را از پیش پرداخت کنند.

بررسی‌ها نشان می‌دهند، در بین چند شرکت بزرگ پیشتاز در زمینه مسافرت‌های توریستی فضایی شرکت آمازون از اقبال بهتری برخوردار شده و تا به حال دو بار سفینه فضایی این شرکت (که البته پرتاب زیر مداری و در یک راستا و به صورت عمودی انجام می‌دهد یعنی تنها تا ارتفاع معینی از زمین فاصله گرفته مجددا در همان راستا به زمین بر می‌گردد)  با موفقیت انجام شده است. 

در عوض شرکت رقیب SPACEX، با بد اقبالی مواجه شده و تا به حال چندین بار پروازهای آزمایشی آن به شکست منجر شده است. 

شرکت SPACEX، در عین حال قرار دادی با آژانس فضایی آمریکا، ناسا برای ساخت نسل جدید سفینه‌های فضایی دارد. 

شرکت پیشتاز دیگر ویرجین گالاکتیک است که چند ماه پیش پرواز آزمایشی سفینه فضایی توریستی آن منجر به سقوط و مرگ کمک خلبان شد. 

گزارش‌ها حاکی از رقم بالای بلیط این نوع سفرهای توریستی است و در حال حاضر تنها برخی از افراد بسیار ثروتمند در جهان از جمله هنرپیشه‌های هالیوودی داوطلب پرداخت بلیط این سفرها و پرواز بر فراز جو زمین شده‌اند. 

شرکت آمازون همچنین اعلام کرده است با توجه به اشتیاق خیل عظیم طرفداران این شرکت امیدوار است در سال 2017 پرواز نهایی صورت گیرد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
واقعه‌ی بزرگ از دین و زندگی 1 دهم
دهم رياضى     دبیر : محمد رضایی بقا