موفقیت در آزمون 20 فروردین

پیشنهاد ما به شما با توجه به ایام نوروز، استفاده از فرصت‌های کوتاه در طول روز از این ایام برای مطالعه‌ی مفید ولی اجمالی روی کتاب‌های درسی است.

با توجه به ایام نوروز و تعطیلات و گذراندن این ایام با مسافرت و دید و بازدید، در کنار این ایام باید توجهی به کتاب‌ها و درس خواندن داشته باشید؛ زیرا بعد از فاصله‌ی یک‌ماهه بین آزمون 21 اسفند تا 20 فروردین اگر مطالعه و مرور درسی انجام نشود نتیجه‌ی آزمون مناسب نخواهد بود.

پیشنهاد ما به شما با توجه به ایام نوروز، استفاده از فرصت‌های کوتاه در طول روز از این ایام برای مطالعه‌ی مفید ولی اجمالی روی کتاب‌های درسی است.

برای خود برنامه‌ریزی کنید که حداقل روزی 3 الی 4 صفحه از کتاب نوروز را حل کنید.

مطالعه و حل تمرین و تست از کتاب ریاضی، علوم، فارسی به طور روزانه (مطالعه‌‌ی حداقل روزی 1 فصل از کتاب درسی و حل حداقل روزی 15 الی 20 تست) در برنامه‌ی خود داشته باشید.

با توجه به مباحث آزمون 20 فروردین که شامل مباحث نیم‌سال اول است، مطالعه‌ی خود را از ابتدای کتاب آغاز کنید.

اولویت مطالعه روی درس‌های اصلی (ریاضی، علوم، فارسی) باشد و بعد از اطمینان از یادگیری و تسلط بر آن‌ها به سراغ درس‌های حفظی بروید.

هفته‌ی دوم فروردین علاوه بر مطالعه‌ی مباحث درسی باز هم روی مباحث آزمون مطالعه داشته باشید و حل تمرین‌های آزمون غیر حضوری را 2 روز قبل از آزمون فراموش نکنید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب