رئال مادرید در نوکمپ 100 گله شد

کریم بنزما صدمین گل ر‌ئال ماد‌رید را در نوکمپ به ثمر رساند.

رئال مادرید در نوکمپ 100 گله شد

کریم بنزما صدمین گل ر‌ئال‌ ماد‌رید را در نوکمپ به ثمر رساند.

به‌ گزارش ‌ایسنا‌ و به نقل از آس، بارسلونا و ر‌ئال‌ ماد‌رید شنبه شب در هفته‌ سی و یکم لالیگا به مصاف هم رفتند. این دیدار با پیروزی دو بر یک سفید پوشان در نوکمپ به پایان رسید. کریم بنزما صدمین گل مادرید را در نوکمپ به ثمر رساند و بازی را به تساوی رساند. جرارد پیکه در دقیقه 62 دروازه سفید پوشان را باز کرده بود.

اولین بازیکن مادرید که در این ورزشگاه گلزنی کرد، موررا بود. او در 17 فوریه سال 1929 این گل را به ثبت رساند. او در آن روز دو گل دیگر به ثمر رساند. بازیکن اهل جزایر قناری که با دقت بالا و آرامش زیادی بازی می‌کرد، توانست نام خود را در تاریخ ال کلاسیکو وارد کند.

از طرفی بازیکنی که بیشترین گل را در بارسلونا به ثمر رسانده است، پاکو خنتو نام دارد. او در 16 ال کلاسیکویی که در این شهر برگزار شد، هشت بار گلزنی کرد. دی استفانو اما پنج بار دروازه آبی‌اناری‌ها را در این ورزشگاه باز کرده است. آلوای، خوانتیو، لوئیس ریگرو، پیری، پوشکاش و کریستیانو رونالدو هر یک چهار بار در نوکمپ گلزنی کردند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب