اهمیت تعطیلات عید برای کنکوری‌ها

دانش‌آموزان کنکوری سوارکاران باهمتی هستند که به هر شکلی می‌خواهند از موانع یکی پس از دیگری عبور کنند و اگر در جلو مانعی متوقف شوند، دوباره از زاویه‌ی دیگری به سمت آن یورش می‌برند.

بسیاری از دانش‌آموزان کنکوری با تعطیل شدن مدرسه‌ها و شروع ایام عید، فرصتی طلایی و استثنایی را به دست می‌آورند. اکنون آن‌ها می‌توانند بسیار بیش‌تر از گذشته درس بخوانند. با فرا رسیدن فصل بهار و تعطیلات نوروز سه نوع رفتار و برنامه‌ریزی عمده در بین این افراد دیده می‌شود:

1- بعضی‌ها از این فرصت برای رفع خستگی و تجدید قوا استفاده می‌کنند.

2- عده‌ای دیگر عقب‌ماندگی‌های درسی خود را جبران می‌کنند.

3- گروهی نیز، درس‌هایی را که قبلاً آموخته‌اند دوره و جمع‌بندی می‌کنند.

در این میان، دانش‌آموزان کنکوری سوارکاران باهمتی هستند که به هر شکلی می‌خواهند از موانع یکی پس از دیگری عبور کنند و اگر در جلو مانعی متوقف شوند، دوباره از زاویه‌ی دیگری به سمت آن یورش می‌برند. یکی از دلایل موفقیت آن‌ها، این است که در زمان‌هایی خاص، مانند تعطیلات عید که دیگران درس نمی‌خوانند جهش قابل ملاحظه‌ای دارند. این گروه از دانش‌آموزان کنکوری تلاش خود را افزایش داده و در روزهای قبل و بعد تا آن‌جا که می‌توانند درس می‌خوانند و با یک برنامه‌ریزی درست بازده مطالعاتی خود را چند برابر می‌کنند. همیشه این نکته را به خود گوشزد می‌کنند که درس خواندن در این ایام می‌تواند آن‌ها را نسبت به رقیبان جلو بیندازد. پس اگر قصد دارید رتبه‌های خوبی در کنکور داشته باشید نوروز را بهینه استفاده کنید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب