آزمون 20 فروردین و اهمیت آن

آزمون 20 فروردین به دلیل این‌که جمع‌بندی مطالب پایه‌ی نیم‌سال اول است از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

آزمون 20 فروردین و اهمیت آن

آزمون 20 فروردین به دلیل این‌که جمع‌بندی مطالب پایه‌ی نیم‌سال اول است از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در این مطالب مطالعه‌شده در چند ماه را دوره کنید و بر آن‌ها مسلط شوید و با آسودگی خاطر از فهم کامل آن‌ها‌ به سراغ دوران بعد از عید خواهید رفت. بهترین کاری که می‌توانید در این  فرصت انجام دهید به قرار زیر است:

  • تمام کتاب‌های درسی را از اول دوره کرده و نکات مهم آن را برای خود مشخص کنید. می‌توانید برای  این کار از دیدن فیلم‌های آموزشی سایت کانون کمک بگیرید.

  • قسمت‌های سفید کتاب‌های کمک‌درسی‌ای که تا کنون وقتی برای حل آن‌ها نگذاشته بودید حل کنید. هم‌چنین تست‌های حل‌شده‌ی آن‌ها را مرور کنید و تست‌هایی که قبلاً غلط حل کرده بودید مجدداً حل کنید.

  • دفترچه‌ی آزمون‌های قبلی را در زمان مشخص مجدداً حل کنید. آزمون‌های غیر حضوری را مرور کنید و نگاهی دوباره به دی‌وی‌دی‌های آزمون‌های گذشته داشته باشید.

  • فصل‌هایی از کتاب درسی که در امتحان‌های مدرسه سؤالات مربوط به آن‌ها را نتوانسته بودید حل کنید به طور کامل بخوانید.

  • با توجه به این‌که در ایام امتحانات و نیم‌سال دوم ساعت مطالعه‌ی شما بالا رفته سعی کنید آن را حفظ کنید و با شروع مدرسه بعد از تعطیلات نوروز با انگیزه و پشتکار بیش‌تر برای رسیدن به هدفتان تلاش کنید و از تجربه‌هایی که در شش ماه اول سال به دست آوردید برای کسب نتیجه‌ی بهتر استفاده کنید.

خرید کتاب