آزمون 20 فروردین و اهمیت آن

آزمون 20 فروردین به دلیل این‌که جمع‌بندی مطالب پایه‌ی نیم‌سال اول است از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

آزمون 20 فروردین به دلیل این‌که جمع‌بندی مطالب پایه‌ی نیم‌سال اول است از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در این مطالب مطالعه‌شده در چند ماه را دوره کنید و بر آن‌ها مسلط شوید و با آسودگی خاطر از فهم کامل آن‌ها‌ به سراغ دوران بعد از عید خواهید رفت. بهترین کاری که می‌توانید در این  فرصت انجام دهید به قرار زیر است:

  • تمام کتاب‌های درسی را از اول دوره کرده و نکات مهم آن را برای خود مشخص کنید. می‌توانید برای  این کار از دیدن فیلم‌های آموزشی سایت کانون کمک بگیرید.

  • قسمت‌های سفید کتاب‌های کمک‌درسی‌ای که تا کنون وقتی برای حل آن‌ها نگذاشته بودید حل کنید. هم‌چنین تست‌های حل‌شده‌ی آن‌ها را مرور کنید و تست‌هایی که قبلاً غلط حل کرده بودید مجدداً حل کنید.

  • دفترچه‌ی آزمون‌های قبلی را در زمان مشخص مجدداً حل کنید. آزمون‌های غیر حضوری را مرور کنید و نگاهی دوباره به دی‌وی‌دی‌های آزمون‌های گذشته داشته باشید.

  • فصل‌هایی از کتاب درسی که در امتحان‌های مدرسه سؤالات مربوط به آن‌ها را نتوانسته بودید حل کنید به طور کامل بخوانید.

  • با توجه به این‌که در ایام امتحانات و نیم‌سال دوم ساعت مطالعه‌ی شما بالا رفته سعی کنید آن را حفظ کنید و با شروع مدرسه بعد از تعطیلات نوروز با انگیزه و پشتکار بیش‌تر برای رسیدن به هدفتان تلاش کنید و از تجربه‌هایی که در شش ماه اول سال به دست آوردید برای کسب نتیجه‌ی بهتر استفاده کنید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب