شکست لاله‌های نارنجی در شب غمگین آمستردام

میزبان رقابت‌های فوتبال یورو 2016 توانست در دیداری دوستانه با نتیجه 3 بر 2 تیم ملی هلند را شکست دهد تا آمادگی خود را به رخ بکشد.

شکست لاله‌های نارنجی در شب غمگین آمستردام

میزبان رقابت های فوتبال یورو 2016 توانست در دیداری دوستانه با نتیجه 3 بر 2 تیم ملی هلند را شکست دهد تا آمادگی خود را به رخ بکشد.

به گزارش ایسنا، در آستانه شروع رقابت های یورو 2016 تیم های ملی در قاره اروپا با برگزاری دیدارهای دوستانه سعی در بالابردن میزبان آمادگی خودشان دارند. به همین خاطر در دیدارهای دوستانه فوتبال که جمعه شب در قاره اروپا برگزار شد، در مهمترین دیدار در حالی هلند در خانه به دیدار فرانسه رفت که این دیدار تحت تاثیر درگذشت یوهان کرایف اسطوره فوتبال هلند بود؛ اتفاقی که باعث شد هواداران به خاطر از دست دادن اسطوره خود و حملات تروریستی بلژیک یک دقیقه قبل از بازی سکوت کنند و در دقیقه 14 نیز به یاد کرایف که شماره پیراهن 14 را به تن می کرد بازی متوقف شد تا هواداران بار دیگر با خانواده این شخصیت بزرگی فوتبالی در هلند همدردی کنند.

دیدار هلند و فرانسه با برتری 3 بر 2 به سود فرانسه به پایان رسید. میزبان یورو 2016 در حالی برابر هلند به میدان رفت که لاله های نارنجی عایب بزرگ یورو هستند. فرانسه توانست در دقیقه 6 با ضربه آنتوان گریزمان به گل اول برسد. 7 دقیقه بعد اولیویه ژیرو توانست گل دوم بازی را نیز به ثمر برساند. در ادامه نیمه نخست گلی رد و بدل نشد تا نیمه نخست با برتری 2 بر صفر فرانسه به پایان برسد. در نیمه دوم لوک دی یانگ خیلی زود در دقیقه 47 گل اول را به ثمر رساند و ابراهیم آفلای در دقیقه 87 زننده گل تساوی بازی بود بلافاصله بعد از این گل بلیز ماتئودی توانست گل سوم را به ثمر برساند تا این دیدار با برتری میزبان یورو به پایان برسد.

ایرلند در دیگر دیدار با تک گل کلارک سوئیس را شکست داد و دیدار لتونی با اسلواکی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب