اهمیت نیم‌سال دوم

نیم‌سال دوم یعنی پیمودن و پشت سر گذاشتن۵۰ درصد مسیر و حرکت به سوی ۵۰ درصد باقی‌مانده و سرنوشت‌ساز.

اهمیت نیم‌سال دوم

نیم‌سال دوم یعنی پیمودن و پشت سر گذاشتن۵۰ درصد مسیر و حرکت به سوی ۵۰ درصد باقی‌مانده و سرنوشت‌ساز.

موفقیت دانش‌آموزان با پشتکار زیاد، که از نیم‌سال دوم شروع به مطالعه کرده‌اند، گویای اهمیت و تأثیر فوق‌العاده‌ی این دوره بر افزایش انگیزه و حس رقابت بیش‌تر بین داوطلبان است.

اگر تا این‌جای مسیر را تلاش کردی، پس خدا قوت و خسته نباشی!

بقیه‌ی راه را باید با داشتن یک برنامه‌ی درسی قوی و دقیق تا روز آزمون تیزهوشان پیش ببری و قدم‌هایت را برای رسیدن به قله‌ی موفقیت در کنکور محکم‌تر از قبل برداری. یادت باشد به پایان بردن موفقیت‌آمیز این مسیر نیازمند پشتکار و استقامت شما در درس‌هاست. پس شک نکن که برنده‌ای.

اگر از آن دسته از داوطلبانی هستی که در نیم‌سال اول خوب درس خوانده‌اند، الان وقت آن است که نتایج پربار آموزشی‌ات را ببینی. چه‌طور؟ شما الان با پشت سر گذاشتن یک نیم‌سال و ورود به نیم‌سال دوم دیگر دقیق می‌دانی ضعف‌ها و نقاط قوت و تسلط در‌س‌هایت کجاست یا این‌که هر درسی را باید به چه روشی بخوانی تا نتیجه‌ی بهتری بگیری یا چه‌طور منفی نزنی.

به طور طبیعی و غریزی، انسان در دقیقه‌ی ۹۰ حس انگیزه و پشتکار بیش‌تری از خود نشان می‌دهد. در نیم‌سال دوم انگیزه و تلاش‌ها بیش‌تر می‌شود و یکی از دلایل این مسئله، افزایش درک حضور رقبا در میدان است. با این‌که نیم‌سال دوم کوتاه‌تر از نیم‌سال اول است ولی چون جزء ماه‌های سرنوشت‌ساز و پایانی آزمون تیزهوشان است اهمیت زیادی نسبت به نیم‌سال اول دارد و حاصل یک سال زحمت و تلاش شماست که اگر با برنامه‌ریزی صحیح و طبق نکات و قوانین خاص درس خواندن در این دوره پیش نروید قطعاً آزمون تیزهوشان نیمه‌تمام و حتی به سرانجامی موفق نخواهد رسید.

وجود یک مشاور باتجربه در کنار شما به منزله‌ی داشتن یک آنالیزور حرفه‌ای است که می‌تواند با شناسایی دقیق و زیرکانه‌ی عملکرد تحصیلی شما در مدت‌زمانی که گذشت، سهم بسزایی در تدوین برنامه‌ی درسی منسجم و رو به چشم‌اندازی روشن و موفق داشته باشد. مشاور حرفه‌ای به شما نقشه‌ی راه و استراتژی هدفمند را نشان می‌دهد که می‌توانی با خیالی آسوده و بدون هیچ دغدغه‌ای به پیمودن بقیه‌ی راه بپردازی و فقط فکرت به درس خواندن باشد.

خرید کتاب