سفرهای هیجان‌انگیز و آموزنده‌ی محمد و دوستانش

محمد دانش‌آموز ششم دبستان است. او و دوستانش برای این‌که بتوانند در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان قبول شوند در آزمون‌های جامع سه روز یک‌بار شرکت می‌کنند.

سفرهای هیجان‌انگیز و آموزنده‌ی محمد و دوستانش

محمد دانش‌آموز ششم دبستان است. او و دوستانش برای این‌که بتوانند در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان قبول شوند در آزمون‌های جامع سه روز یک‌بار شرکت می‌کنند. آن‌ها به‌خوبی می‌دانند که برای موفقیت در این آزمون لازم است با سؤالات سال‌های قبل سایر استان‌ها هم آشنا شوند؛ بنابراین همراه با هم راهیِ سفر‌های جذاب و هیجان‌انگیزی می‌شوند و در طول این سفر‌ها چیزهای زیادی می‌آموزند.

آن‌ها در این روش ابتدا در مدت‌زمان تعیین‌شده از کتاب زرد، آزمون داده و سپس با بررسی نحوه‌ی عملکرد خود با کمک کارنامه‌ی آزمون، برای دو روز و نیم باقی‌مانده‌ی خود برنامه‌ریزی کرده و مطالعه را آغاز می‌کنند. او و دوستانش بعد از پایان یافتن هر آزمون در کلاس رفع اشکالی که توسط پشتیبانشان برگزار می‌شود شرکت می‌کنند و سعی می‌کنند تمام اشکالات خود را برطرف کرده و یادگیری‌های ناقص خود را کامل کنند. در پایان کلاس هم با یکدیگر گفت‌وگوی دوستانه ترتیب داده و تلاش می‌کنند با ارائه‌ی راهکار‌های مناسب وضعیت فعلی خود را بهبود بخشیده و در آزمون‌های بعدی پیشرفت کنند. آن‌ها با این سفر‌های سه روز یک‌بار به اهدافی مثل تکمیل دانش، رفع یادگیری‌های ناقص، حفظ آرامش و تقویت مهارت آزمون دادن دست پیدا کرده‌اند.

دوستان خوبم! شما نیز با محمد و دوستانش در این سفرهای آموزنده همراه شوید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب