تعطیلات نوروز بزرگ‌ترین و مهم‌ترین ایستگاه جبرانی است

عید نوروز سال 95 هم فرا رسید و بعضی از دانش‌آموزان در این روزها تصور می‌کنند تعطیلی یعنی، تعطیلی کامل!

تعطیلات نوروز بزرگ‌ترین و مهم‌ترین ایستگاه جبرانی است

عید نوروز سال 95 هم فرا رسید و بعضی از دانش‌آموزان در این روزها تصور می‌کنند تعطیلی یعنی، تعطیلی کامل!

تعطیلات نوروز بزرگ‌ترین و مهم‌ترین ایستگاه جبرانی طول سال تحصیلی به حساب می‌آید. تعطیلی مدرسه این فرصت را برای‌تان ایجاد می‌کند که به مسیری که طی کرده‌اید نگاهی بیندازید وجمع‌بندی شش ماه تحصیلی را انجام دهید و نقاط قوت خود را تثبیت کنید، نقاط متعادلتان را تقویت کنید و نقاط چالشی‌تان را از میان بردارید.

خصوصاً روی سخنم با دانش‌آموزان پایه‌ی ششم است. اکنون زمان آن رسیده که چند دقیقه‌ای از ماشین پیاده شوید، اتومبیل خود را وارسی کنید و برای ادامه‌ی راه، نقص‌ها را برطرف کنید.

از نظر من، تعطیلی نوروز فرصت طلایی و ایستگاه جبرانی است. هم فرصت دید و بازدید است و هم فرصت مسافرت و هم تقویت و تکمیل برنامه‌ی درسی. تنها کافی است در نوروز هم برنامه‌ریزی داشته باشید.  بدیهی است که اگر از این دوران صحیح استفاده کنید، سطح فراموشی درس‌ها به پایین‌ترین حد خواهد رسید. برعکس، دانش‌آموزانی که تعطیلات را به معنای تعطیلی درس و مطالعه، تقویت نقاط ضعف و بقیه‌ی موارد بدانند، پس از تعطیلات، ضعف درسی چند برابر را تجربه خواهند کرد.

دوستان گلم! هیچ دانش‌آموز ششمی نباید در نوروز بی‌برنامه بماند.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب