ششمی‌ها، نهمی‌ها پیش به سوی موفقیت

حتماً درس‌های سال قبل را که در آزمون از آن‌ها سؤال می‌آید یک بار دیگر مرور و یادآوری کنید.

ششمی‌ها، نهمی‌ها پیش به سوی موفقیت

روزهای پیش روی شما روزهای مهمی هستند. دلایل متنوعی هم برای اهمیت این روزها بیان شده است اما فقط همین یک دلیل را با هم مرور کنیم: «سخت‌کوش‌ها قدرت تغییر دادن هر وضعیتی را دارند.»

برای موفقیت در آزمون ورودی مدارس نمونه و تیزهوشان روزهای تعطیل نوروز، روزهای تمرکز روی مهم‌ترین اولویت‌ها برای شماست. با یک برنامه‌ریزی دقیق و درست می‌توانید از این روزها بهترین بهره را ببرید.

حتماً درس‌های سال قبل را که در آزمون از آن‌ها سؤال می‌آید یک بار دیگر مرور و یادآوری کنید.

با توجه به کارنامه‌های خود،  نقاط قوت خود را بیش از پیش تقویت کنید و با حل تست همه‌روزه از این درس‌ها آن را به صددرصد برسانید. برای نقاط ضعف خود هم می‌توانید با مطالعه‌ی تشریحی موضوعات از کتاب درسی و استفاده از DVD مفهومی مباحث را از وضعیت ضعف خارج کرده و به چند سؤال ساده‌تر آن‌ها پاسخ دهید.

حتماً بسته‌ی DVD اردوی نوروزی کانون را تهیه کرده و در تعطیلات از آن‌ها استفاده کنید و نکات را یادداشت کنید. کلاس‌های آمادگی آزمون ورودی هم که در آموزشگاه برگزار می‌شود برای آشنایی با نوع طراحی سؤال و یافتن نکات بسیار مفید هستند؛ پس این فرصت را از دست ندهید.

برای یادآوری و مرور مطالبی که امسال آموخته‌اید، کتاب نوروز منبع بسیار خوبی است اما حواستان باشد شما برای قبولی در آزمون ورودی باید علاوه بر کتاب نوروز، هر روز از تعطیلات یک آزمون از کتاب جامع تیزهوشان را با در نظر گرفتن وقت حل کنید تا هم به نکات مسلط شوید و هم زمان‌بندی و تکنیک‌ها را بهتر تمرین کنید.

نوروزی خوش همراه با مطالعه‌ی پربار برای همه‌ی شما آرزو دارم.