آغاز درست و فرجام نیک

در ابتدای سال تحصیلی و در جلسه‌ی اتمام حجت تمام گفتنی‌ها گفته شد و شما ماندی و تصمیمی که باید از آغاز برای یک سال تحصیلی در نظر می‌گرفتی. بله؛ شما دانش‌آموزان عزیز را می‌گویم.

در ابتدای سال تحصیلی و در جلسه‌ی اتمام حجت تمام گفتنی‌ها گفته شد و شما ماندی و تصمیمی که باید از آغاز برای یک سال تحصیلی در نظر می‌گرفتی. بله؛ شما دانش‌آموزان عزیز را می‌گویم.

اکنون که سال تحصیلی رو به پایان است و شما هم خیلی از کارهایی را که نباید انجام می‌دادی انجام داده‌ای؛ مثلاً بازی با موبایل و تبلت و کامپیوتر، دنبال کردن سریال‌های تلویزیون، کامل حل نکردن کتاب‌های کار و پرتکرار یا کتاب‌های دیگری که والدین برای شما تهیه کرده‌اند، توجه نکردن به درس‌هایی که در آن‌ها ضعیف هستی و باید تلاش بیش‌تری کنی و تست‌های بیش‌تری حل کنی، محدود کردن بعضی کلاس‌ها که جای آن‌ها فصل تابستان است نه حالا و خیلی از کارهایی که هدر دادن وقت محسوب می‌شوند.

اکنون بگو خردادماه که جواب آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه‌ خواهد آمد، آیا امکان دارد شما جزء پذیرفته‌شدگان باشی؟

به نظر من، اگر یأس و تردید را کنار بگذاری و با شور و اشتیاق بخواهی یک پایان نیک برای خودت رقم بزنی از همین امروز هم خواهی توانست؛ به شرط آن‌که تا پایان اردیبهشت به‌درستی از زمانی که در اختیار داری بهترین استفاده را بکنی و برای خودت یک‌سری محدودیت‌ها بگذاری.

درنهایت به جنبه‌های مثبت موفقیت و قبولی که نگاه کنی، ایمان داشته باش که تا پایان راه بی‌وقفه ادامه خواهی داد و انرژی شما با این فکر صدچندان خواهد شد و قبولی ارزش این را دارد که از خیلی لذت‌های زودگذر و آنی مثل سریال‌های تلویزیون و بازی‌های کامپیوتری و... بگذری و در مدرسه‌ای قبول شوی که واقعاً لیاقتش را داری و تابستان را آن‌گونه که دوست داری سپری کنی.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب