دوران طلایی نوروز و برگ برنده‌ی درس‌های عمومی و پایه

درس‌های عمومی و پایه در کنکور هنرستان از اهمیت بالایی برخوردار است و برگ برنده‌ای برای داوطلبان به حساب می‌آید؛ برگ برنده‌ای که تفاوت رتبه ایجاد می‌کند.

دوران طلایی نوروز و برگ برنده‌ی درس‌های عمومی و پایه

درس‌های عمومی و پایه در کنکور هنرستان از اهمیت بالایی برخوردار است و برگ برنده‌ای برای داوطلبان به حساب می‌آید؛ برگ برنده‌ای که تفاوت رتبه ایجاد می‌کند و شما با نگاهی به کارنامه‌ی رتبه‌های برتر کنکور نیز متوجه اهمیت آن می‌شوید؛ زیرا اکثر آن‌ها به‌خوبی به این درس‌ها پاسخ داده‌اند.

در دوران طلایی نوروز دو آزمون مهم داریم که منطق برنامه‌ی اولین آزمون، جمع‌بندی درس‌های عمومی و پایه، از ابتدای سال تا پایان اسفند است و این یک فرصت طلایی برای جمع‌بندی این درس‌هاست که باید با یک برنامه‌ریزی دقیق و حساب‌شده به سراغ آن بروید.

توجه به موارد زیر به شما کمک می‌کند تا بتوانید به یک جمع‌بندی خوب برسید:

1- انتخاب منابع مطالعاتی صحیح، به دلیل حجم بالای مباحث مورد مطالعه، امکان خواندن تمام کتاب‌های کمک‌آموزشی و حل تمام تست‌های آن وجود ندارد؛ بنابراین نیاز به منابع برگزیده‌ای دارید. کتاب نوروز عمومی و پایه و زرد عمومی، دو منبع مهم و طلایی ویژه‌ی این دوران هستند که باید برای استفاده از این دو کتاب برنامه‌ریزی کنید.

2- عملکرد خود را در گذشته به صورت دقیق بررسی کنید. دفتر برنامه‌ریزی، کارنامه‌ی مبحثی و کارنامه‌ی آزمون 9 بهمن به شما در داشتن یک ارزیابی صحیح کمک می‌کند.

3- برای این دوره برنامه‌ی مشخصی طراحی کنید و در آن به صورت دقیق مشخص کنید که می‌خواهید کدام مباحث را با چه روشی مطالعه کنید، از چه منبعی استفاده کنید و به چه میرانی تست بزنید. تابلو نوروز خود را که نقشه‌ی راه شما در این دوران است، با دقت تکمیل کنید.

نکته‌ی مهم دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که هیچ درسی را از برنامه‌ی مطالعاتی خود کنار نگذارید، حتی اگر تا کنون آن را مطالعه نکرده‌اید. در این درس‌ها به انتخاب مبحث بپردازید. در انتخاب مبحث مطالعاتی پیشنهاد می‌کنم ابتدا از نقاط قوت خود شروع کنید و بعد به مباحثی که بودجه‌بندی بالایی دارند توجه کنید. کتاب زرد عمومی به شما در شناسایی مباحث مهم هر درس کمک می‌کند.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب