نوروز فصلی برای تغییر

قدم به دورانی نهاده‌ایم که طلایی‌ترین روزهای سال را به خود اختصاص داده است. در این روزها با اعتمادبه‌نفسی که دارید آن را به این عنوان برای خودتان هم مبدل خواهید ساخت.

قدم به دورانی نهاده‌ایم که طلایی‌ترین روزهای سال را به خود اختصاص داده است. در این روزها با اعتمادبه‌نفسی که دارید آن را به این عنوان برای خودتان هم مبدل خواهید ساخت. قدر ثانیه ثانیه‌ی این لحظه‌های ناب را بدانید و تغییر را در خودتان همگام با تحول زمین احساس کنید.

برنامه‌ی مسافرت‌های نوروزی‌تان را برای تابستانی ویژه طراحی کنید. زمان برای ما بسیار محدود و مهم است. ساعت‌های همراهی با کتاب را افزایش دهید و دقت در مطالعه‌ی عمیق را در این روزها، اصلی‌ترین پشتوانه برای موفقیت بدانید. استفاده‌ی منظم و مداوم از دفتر برنامه‌ریزی و هم‌چنین جدا نشدن از برنامه‌ی راهبردی در کنار تابلو نوروزی را در اولویت‌های اصلی برنامه‌تان قرار دهید. زیرکی در این دوران باعث نشان دادن یک عملکرد مثبت و منحصربه‌فرد خواهد شد. اگر نگران کم‌کاری‌های دیروزتان هستید انگیزه‌ی امروز به کمکتان خواهد آمد و هر فکر مزاحم را برای بهره‌مند شدن از این فرصت طلایی خنثی می‌کند. انگیزه  را بیش از پیش بالا ببرید و از اولیای‌تان بخواهید در این مسیر همراهی‌تان کنند. عمیق بخوانید و با استفاده از یادداشت‌برداری نکات مهم و مرور به تسلط کافی برسید. شما نیاز به تثبیت اندوخته‌های‌تان دارید؛ بنابراین از تست زدن به هیچ عنوان غافل نشوید.

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب