کارنامه‌ی پنج درس و پیشرفت درسی

همان طور که برای ساختن هر بنایی زیربنایی مستحکم لازم است، انجام درست هر کاری با فراهم کردن زمینه‌ی مناسب آن شروع می‌شود.

همان طور که برای ساختن هر بنایی زیربنایی مستحکم لازم است، انجام درست هر کاری با فراهم کردن زمینه‌ی مناسب آن شروع می‌شود. برای این‌که بتوانید پیشرفت خوبی در شرایط درسی‌تان داشته باشید باید گام‌های اول را با فراهم کردن زیربنایی مستحکم، حساب‌شده بردارید.

کارنامه‌ی پنج درس ابزاری بی‌نظیر برای مهیا کردن این زیربناست. دانش‌آموزی پیشرفت می‌کند که بداند دقیقاً در کدام درس‌ها قوی‌تر از رقبای هم‌تراز خودش است، عملکردش در کدام درس‌ها خوب است اما حرف خاصی برای گفتن و پیشی گرفتن از رقبایش ندارد، با توانایی‌هایی که کسب کرده است توانایی بهبود کدام درس‌ را دارد و درنهایت چه درس‌هایی زنگ خطر محسوب می‌شوند.

برای پیشرفت باید نقاط قوت پایدارتان را حفظ کنید و به کمک پشتیبانتان به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنید که هر ماه یک الی دو درس را ارتقا دهید تا درنهایت رده‌ی ترازی شما تغییر مثبت داشته باشد و به یک پیشرفت تدریجی و پایدار دست یابید.

تغییر را تجربه کنید!

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب