معرفی کتاب والد متفکر، کودک متفکر

دکتر میرنا بی.شِر، استاد روان‌شناسی دانشگاه درکسل فیلادلفیا به مدت 30 سال در حوزه‌ی تعلیم و تربیت کودکان سابقه‌ی کار دارد و نویسنده‌ی کتاب پرفروش «والد متفکر، کودک متفکر» است.

معرفی کتاب والد متفکر، کودک متفکر

نویسنده:دکتر میرنا ب.شر

مترجم:زهرا حبیبی

انتشارات ارجمند

دکتر میرنا بی.شِر، استاد روان‌شناسی دانشگاه درکسل فیلادلفیا به مدت 30 سال در حوزه‌ی تعلیم و تربیت کودکان سابقه‌ی کار دارد و نویسنده‌ی کتاب پرفروش «والد متفکر، کودک متفکر» است. او به دلیل نگارش کتاب‌های مفید در حوزه‌ی کودک موفق به اخذ چندین جایزه شده است. دکتر شِر خالق روش «(ICPS) من می‌توانم مسئله‌گشایی کنم» است و برنامه‌های جدیدی را برای والدین و مربیان در خصوص نحوه‌ی برخورد با کودکان ارائه کرده است. با خواندن این کتاب می‌توانید به فرزند خود کمک کنید تا رفتار همراه با پرخاشگری‌، لجبازی و نافرمانی او تبدیل به مشارکت، همدلی و همیاری شود. اگر در زمینه‌ی شیوه‌ی فرزندپروری مشکلی دارید به‌راحتی می‌توانید با کمک فرزندتان راه‌حل‌های مناسبی را جایگزین کشمکش و تعارض‌های موجود کنید. (منبع: سایت انتشارات ارجمند)

معرفی کتاب والد متفکر، کودک متفکر


پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب