معرفی کتاب آشنایی با اندیشمندان و مشاهیر ایران

نشر نخستین، مجموعه‌ی 21 جلدی «سفرهای پرماجرای داری و ناری» را برای بار دوم منتشر کرده است.

نویسنده: ابوالقاسم فیض‌آبادی

تصویرگر: میثم خانکشلو

انتشارات نخستین

نشر نخستین، مجموعه‌ی 21 جلدی «سفرهای پرماجرای داری و ناری» را برای بار دوم منتشر کرده است. 20 جلد از این مجموعه در قالب داستان تخیلی، کودکان این مرز و بوم را با زندگی و آثار اندیشمندان و مشاهیر ایران، هم‌چنین تاریخ و جغرافیای سرزمینمان آشنا می‌کند و جلد بیست و یکم، کتاب بچه‌هاست. مخاطبان می‌توانند در این کتاب بنویسند و نقاشی کنند و آن را به نام خودشان ثبت کنند. کودکان و نوجوانان می‌توانند با مطالعه و استفاده از قوه‌ی تخیل خود داستانی از زندگی مشاهیر یا نام‌آوران این سرزمین بنویسند.

در این مجموعه «ناری» ۱۰ سال دارد و برادر او «داری» ۱۲ ساله است. این دو به مطالعه خیلی علاقه دارند و وقت آزادشان را با خواندن کتاب‌های علمی و تاریخی می‌گذرانند. بچه‌ها با سفر به روستا، در زیرزمین خانه‌ی مادربزرگشان صندوقی چوبی دیدند که در آن چند کتاب قدیمی بود. در یکی از کتاب‌ها خواندند که می‌توانند به سفرهای دور بروند و با اندیشمندان و مشاهیر ایران دیدار کنند. این مجموعه پاسخی است به رؤیاهای بچه‌ها و گزیده‌ای است از میان عقاید، کتاب‌ها و نظریه‌هایی که درباره‌ی این مشاهیر نوشته شده است. (منبع: ایبنا)

معرفی کتاب آشنایی با اندیشمندان و مشاهیر ایران


پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب