کتاب نوروز هنر

هر سال زمان نوروز یا دوران طلایی که می‌رسید جای خالی کتاب نوروز در رشته هنر در بین کتاب‌های دیگر گروه‌ها و هیجانی که برای این کتاب وجود داشت را احساس می‌کردم.

کتاب نوروز هنر

کتاب نوروز هنر

سلام به تمامی دوستان خوب و هنردوستان عزیز در رشته هنر

هر سال زمان نوروز یا دوران طلایی که می‌رسید جای خالی کتاب نوروز در رشته هنر در بین کتاب‌های دیگر گروه‌ها و هیجانی که برای این کتاب وجود داشت را احساس می‌کردم. خوشبختانه به کمک همکاران خوبم در گروه تولید آزمون هنر یک کتاب تست خوب ، با کیفیت و بازدهی بالا از بهترین و کاربردی ترین سوال‌های کنکور و آزمون‌های کانون به همراه پاسخ تشریحی کامل برای هر سوال گردآوری کردیم.

هدف این کتاب جمع بندی، دوره و تمرین بیشتر برای درس‌های پایه و پیش در نیم سال اول سال تحصیلی در بهترین دوران مطالعه یعنی ایام نوروز است. با توجه به برنامه‌ی راهبردی آزمون در 7 فروردین و 18 فروردین دانش آموزان درس های پایه که در نیم سال اول مطالعه کرده اند و درس‌های مربوط به مباحث پیش را دوره می‌کنند. این پروژه بهترین زمان برای تعیین تکلیف درس‌ها و مباحث نیم سال اول و آمادگی برای نیم سال دوم است. 


کتاب نوروز هنر

در کتاب نوروز هنر می‌خوانیم:

درس ترسیم فنی و خواص مواد تمام مباحث را پوشش می دهد.( هر کدام 100 سوال)

درک عمومی ریاضی و فیزیک: هندسه، هوش، ریاضیات پایه و فیزیک (100 سوال)

خلاقیت نمایشی مباحث نمایش، سینما و درک تصویر(100 سوال)

خلاقیت موسیقی: تئوری موسیقی، علائم و اصطلاحات و اختصارات، سازشناسی غربی، آکوردشناسی،  (100 سوال)

درک عمومی هنر:سیرهنر1، آشنایی با مکاتب نقاشی، آشنایی با بناهای تاریخی، تاریخ هنر ایران، هنر و ادب فارسی، عکاسی1، آشنایی با میراث فرهنگی وهنری ایران، صنایع دستی. (200 سوال)

خلاقیت تصویری و تجسمی: کارگاه هنر 1، مبانی هنرهای تجسمی، طراحی 1، مبانی تصویر سازی، انسان فضا طراحی (100 سوال)

در مجموع 800 سوال که اگر شما در هر روز 80 پرسش را تمرین کنید و برای هر پرسش 2 دقیقه وقت بگذارید به عبارتی روزانه 200 دقیقه یا 3/5 ساعت صرف تست زنی سوال های برگزیده و شبیه سازی شده با کنکور خواهید کرد.

دانش آموزان رشته های گرافیک و نقاشی در سال سوم هنرستان نیز می‌توانند تا حدودی از این کتاب بهره ببرند.

لازم به ذکر است که اگر بنا به هر دلیلی نتوانستید در این ایام این کتاب را کامل مطالعه کنید نگران نباشید در دوران جمع بندی نیز کتاب مناسبی برایتان خواهد بود تا بتوانید این‌ درس‌ها را تمرین کنید.

کتاب نوروز هنر را می‌توانید از کتاب فروشی نمایندگی خود و یا تماس با تلفن 021_6463 داخلی 191 گروه آزمون هنر کانون واقع در خیابان انقلاب بین صبا و فلسطین تهیه نمایید.پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب