برنامه تمرینی برای داشتن بدنی ورزیده

هر هفته با برنامه‌های ورزشی متنوع به خوش فرم و ورزیده شدن بدن هایتان کمک کند.

برنامه تمرینی برای داشتن بدنی ورزیده


حتما شما هم علاقمند هستید تا بدنی ورزیده و خوش فرم داشته باشید اما زمان یا هزینه رفتن به باشگاه های بدنسازی یا خرید لوازم بدنسازی خانگی رو ندارید و یا در محیط های عمومی احساس راحتی نمی کنید. بخش ورزش سیمرغ همراه شما خواهد بود تا هر هفته با برنامه های ورزشی متنوع به خوش فرم و ورزیده شدن بدن هایتان کمک کند. برای مشاهده برنامه هفته اول اینجا کلیک کنید.

بدون نیاز به باشگاه رفتن و فقط با دو دمبل هم خانم ها و هم آقایان می توانند این ورزش ها را در منزل تجربه کنند. برای بدست آوردن نتیجه بهتر باید قبل از انجام این حرکات بدن خود را گرم کنید و کمی هم حرکات کششی انجام دهید.

این حرکات را سه روز در هفته و در سه ست 12- 10- 8 انجام دهید. پس از انجام حرکت، به مدت ۶۰ ثانیه استراحت کنید و سپس حرکت دیگر را انجام دهید.

حرکات ورزشی

پرس سینه با دمبل برروی میز صاف: دست ها را به آرامی خم کنید و دمبل ها را تا جایی پائین بیاورید که در کنار سینه شما قرار گیرد. دمبل ها را از دو طرف سینه بالا بیاورید و نزدیک هم کنید. حرکات را کنترل شده و آرام انجام دهید.


برنامه تمرینی برای داشتن بدنی ورزیده

جلو بازو با دمبل ایستاده:

 صاف بایستید و یک جفت دمبل را در دست بگیرید. کف دست رو به بدن باشد و آرنج ها را نزدیک به تنه نگه دارید. به آرامی در حالی که کف دست را رو به خارج می چرخانید دمبل دست راست را به سمت بالا بیاورید تا همسطح با شانه و کف دست رو به صورت قرار بگیرد و عضله دو سربازو کاملا منقبض شود. سپس همین حرکت را برای دست چپ انجام دهید.

برنامه تمرینی برای داشتن بدنی ورزیده

پشت بازو با دمبل، دو دست نشسته: 

لبه یک نیمکت صاف بنشینید و با هر دو دست یک دمبل را بالای سر نگه دارید. بازوها باید کشیده، آرنج‌ها کمی خم و کمر کاملا صاف باشد. به آرامی بازوها را با زاویه 90 درجه خم کرده و دمبل را تا پشت سر پایین بیاورید. در تمام مدت تمرین آرنج‌ها باید به سمت داخل باشند و به طرفین حرکت نکنند. دوباره به آرامی بازوها را بالای سر دراز کنید.

برنامه تمرینی برای داشتن بدنی ورزیده

حرکت لانچ پا با دمبل:

 یک جفت دمبل را با دستان خود نگه دارید، با پای سمت راست خود گام بزرگی بردارید و هر دو زانو را خم کنید. سپس وزن خود را بر روی پای پشتی بدهید. در این حرکت نیز باید توجه داشته باشید که زانوها مستقیما با انگشتان پا حرکت می کنند و با قوزک پا در یک راستا هستند.

برنامه تمرینی برای داشتن بدنی ورزیده


پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب