رونمایی ازمحصولات ورزشی حاوی گرافن در نمایشگاه مونیخ

محصولات ورزشی حاوی گرافن در نمایشگاه بین المللی تجهیزات ورزشی (ISPO) مونیخ عرضه شد.این محصولات شامل منسوجاتی است که با استفاده از گرافن عملکرد بهتری پیدا کرده اند.به گزارش روز چهارشنبه گروه علمی ایرنا ازستاد ویژه توسعه فناوری نانو، جیولیو سیزارو از مدیران شرکت کولمار (Colmar ) که در نمایشگاه بین المللی تجهیزات ورزشی مونیخ از محصولات حاوی گرافن خود رونمایی کرده گفت: این اولین باری است که فناوری شرکت گرافن پلاس در محصولات ورزشی ما مورد استفاده قرار می گیرد.

وی بیان کرد: منسوجات حاوی گرافن به زودی وارد بازار خواهند شد، با این فناوری جدید، فرصت های تازه ای در بخش منسوجات و تجهیزات ورزشی ایجاد می شود، شرکت کومار نشان داده است که در حوزه منسوجات پیشرو است و این محصولات جدید مبتنی بر گرافن گواهی بر وضعیت این شرکت در بازار است، ما معتقدیم که انقلابی در دنیای نساجی و ادوات ورزشی در حال وقوع است.

راهکارهایی که اخیرا با استفاده از گرافن ارائه شده توانسته فناوری های مختلف را به شدت ارتقاء دهد برای مثال پارچه های حاوی گرافن برای اولین بار در تولید ادوات ورزشی به کار گرفته شده که موجب بهبود عملکرد ورزشکار می شود.

یکی از نقش های مهم گرافن، فیلتر بودن بین بدن و محیط خارجی است که می تواند دمای مناسب برای ورزشکار را تامین کند، البسه هوشمند می تواند کمک شایانی به ورزشکار کند.

با استفاده از گرافن می توان گرما بدن را برای ورزشکارانی که در محیط سرد فعالیت دارند، حفظ کرد و اگر ورزشکار در محیط گرم فعالیت دارد گرافن می تواند گرما پخش کند، گرافن موجود در لباس می تواند اصطکاک با آب و هوا را کاهش داده و عملکرد ورزشکار را ارتقاء می دهد.

همکاری میان شرکت کولمار و گرافن پلاس موجب وارد شدن محصولات گرافنی ایده آلی به بازار شده است که از ان جمله می توان به لباس اسکی و واترپولو اشاره کرد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب