استخدام 10 کارمند اوتیسمی در مایکروسافت

پارسال بود که مایکروسافت در آمریکا طرح استخدام 11 کارمند مبتلا به اوتیسم را آغاز کرد و امسال نیز در انگلیس طرح مشابهی را از سر گرفت.

استخدام 10 کارمند اوتیسمی در مایکروسافت

این طرح با استخدام 10 فرد مبتلا به اوتیسم آغاز خواهد شد که ابتدا در لندن و منطقه «ریدینگ» اجرا می‌شود. در صورتی که این طرح با موفقیت پیش رود در سایر شعب مایکروسافت در دنیا نیز به اجرا درمی‌آید. 

به گزارش «دیلی‌میل»،در این طرح، مصاحبه‌ای کامل از شرکت‌کنندگان گرفته می‌شود تا با تشکیل یک آکادمی، در طول چند هفته بتوانند مهارت‌های خود را به طور کامل نشان دهند.

اوتیسم نوعی اختلال عصبی است که عملکرد اجتماعی افراد مبتلا را تحت تاثیر قرار می‌دهد. این افراد معمولا در برقراری ارتباط با اطرافیان دچار مشکل می‌شوند و قادر به برقراری رابطه چشمی با آنها نیستند. 

ماموریت مایکروسافت این است که به همه مردم کره زمین کمک کند که دستاوردهای بیشتری داشته باشند. در واقع، یکی از چالش‌هایی که مایکروسافت انگلیس با آن مواجه است، ساخت نیروی کار خبره و بامهارت در آینده است. 

اوتیسمی‌ها مهارت بالایی در بازیابی و تجزیه و تحلیل اطلاعات دارند و مهارت‌های فکری دقیق و محاسباتی دارند

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب