کتاب سبز آموزش خلاقیت موسیقی (جدید)

این کتاب شامل تمام مطالب درسی و آزاد در زمینه موسیقی است و شما می‌توانید برای یادگیری این درس به این کتاب مراجعه نمایید.

کتاب سبز آموزش خلاقیت موسیقی (جدید)


معرفی کتاب سبز خلاقیت موسیقی کانون فرهنگی آموزش

سلام به تمام دوستان و علاقه‌مندان در گروه هنر

هفته گذشته کانون فرهنگی آموزش در گروه هنر کتاب جدید تألیف خلاقیت موسیقی را برای شما دوستان و همراهان کنکور هنر ارائه داد.

این کتاب شامل تمام مطالب درسی و آزاد در زمینه موسیقی است و شما می توانید برای یادگیری این درس به این کتاب مراجعه نمایید.

کتاب سبز آموزش خلاقیت موسیقی (جدید)مباحث اصلی کتاب عبارتند از:

تئوری موسیقی، تاریخ، سازشناسی و سازبندی، وا‍ژه‌ها و اصطلاحات موسیقی و موسیقی فیلم 

کتاب خلاقیت موسیقی11 فصل دارد و هر فصل ابتدا با یک درس‌نامه کامل شروع و در انتها با تعدادی تست برای یادگیری بهتر آن درس به همراه پاسخ تشریحی آورده شده است. دراین کتاب 86 تصویر مربوط به سازهای ایرانی و جهانی و 127 تصویر مربوط به موسیقیدانان ایران و معرفی کامل آن‌هاست. لازم به ذکر است در این کتاب به ازای هر تست کنکور سراسری 13 صفحه از کتاب متناسب با بودجه‌بندی کنکور تدریس شده است. و 90 تست کنکور سراسری و 62 تست تألیفی در این کتاب آورده شده است.

یکی از نکات قابل توجه کتاب خلاقیت نمایشی سبز، پوشش مطالب 5 عنوان از کتاب‌های درسی مربوط به موسیقی و 43 عنوان کتاب مرجع موسیقی است. اسامی کتاب‌های مرجع در انتهای کتاب آورده شده است.

کتاب سبز آموزش خلاقیت موسیقی (جدید)


همکار خوب و پرتلاش ما خانم سیما قبادی استاد و مدرس درس خلاقیت موسیقی در آموزشگاه‌های هنر تهران و شهرستان، مولف کتاب هستند. از ایشان برای صبوری که در تألیف کتاب داشتند سپاسگزارم.

این کتاب نه تنها برای داوطلبان کنکور کارشناسی هنر بلکه برای علاقه‌مندان به موسیقی و داوطلبان کارشناسی ارشد موسیقی نیز مورد استفاده است.

برای تهیه کتاب می‌توانید به نمایندگی کانون در شهر خود و یا شماره تلفن 6463 -021 داخلی 243 فروشگاه کتاب کانون در تهران تماس بگیرید.

موفق و پیروز باشید.